Szukaj

Muzułmanin uczy tolerancji na antyrasistowskiej manifestacji w Warszawie [WIDEO]

19-03-2017 11:37
Muzułmanin uczy tolerancji na antyrasistowskim marszu w Warszawie Fot. Wolnosc24 - Wolność i już! / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Lewica, zarówno ta na świecie, jak i ta w Polsce wydaje, się nie dostrzegać zagrożeń płynących z muzułmańskiego ekstremizmu. Woli wierzyć, że islam to religia „tolerancji” i „pokoju”, nie dostrzegając, jak wygląda rzeczywistość.

W czasie ostatniej „antyrasistowskiej” manifestacji, która miała miejsce w Warszawie, aktywiści związani z lewicą (m.in. z partią Raziem, Zielonymi, Krytyką Polityczną czy Antifą) słuchali wykładu o tolerancji wygłaszanego łamaną polszczyzną przez muzułmanina.

Imigrant przekonywał, że Koran mówi, że każdy człowiek jest równy, a prorok Allach nauczał, że wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami, pochodzącymi od Adama i Ewy. Mężczyzna, który określił się jako antyrasista i przedstawiciel społeczności muzułmańskiej, jakoś zapomniał wspomnieć o tych wszystkich przejawach dyskryminacji i aktach terroru, bezpośrednio motywowanych islamem, które co chwila mają miejsce w Europie i na świecie.

Koniecznie przeczytaj: „Czy islam zagraża Europie?”. Absurdalna odpowiedź „kulturoznawczyni” i genialna riposta prowadzącego [WIDEO]

Czytaj też: Posłanki Nowoczesnej czują się uciskane przez PiS! Nagrały protest [WIDEO]

Lekcja tolerancji w wykonaniu muzułmanina niżej:

Tutaj z kolei wypowiedź byłego muzułmanina, który tłumaczy, czym w istocie jest islam: Były muzułmanin mówi, czym naprawdę jest islam [WIDEO PL].

Warto przeczytać: Amerykanin miażdży w czasie dyskusji agresywną muzułmankę. „Gdzie jest Twój hidżab?” [WIDEO PL]

Podziel się