Szukaj

Trwa zjazd polskich muzułmanów koło Gdańska. Miał odbyć się w tajemnicy? [WIDEO]

31-07-2017 00:35
Modlący się muzułmanie Fot. Quinn Mattingly / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

W dniach 28-31 lipca w Kolbudach (ok. 22 km od Gdańska) odbywa się XXXI Zjazd Polskich Muzułmanów. Jak pisze portal ndie.pl, organizatorom bardzo zależało, aby impreza nie została nagłośniona w mediach.

Organizacje muzułmańskie, jak co roku organizują zjazd muzułmanów z całej Polski. W tym roku wybrali Kolbudy (22 km od Gdańska). Zjazd w dniach 28-31 lipca starali się zorganizować w ścisłej tajemnicy, wzywali swoich wyznawców, aby nie udostępniali informacji w mediach społecznościowych, wszelkie informacje o zjeździe na stronach internetowych zniknęły – czytamy na ndie.pl.

Portal podaje, że dzięki Google Cache udało im się dotrzeć do treści komunikatu, który miał być zamieszczony na stronie internetowej warszawskiego Ośrodka Kultury Muzułmańskiej.

Koniecznie przeczytaj: Muzułmanie urządzili polowanie w centrum miasta. „Zwierzyną” byli biali chrześcijanie. „Dlaczego nie jesteś muzułmaninem?”

Czytaj też: Tak muzułmanie przejmują angielskie miasta. Wymowny napis w Birmingham to tylko jeden z wielu przykładów [FOTO]

W programie znajdziecie szereg interesujących wykładów i paneli dyskusyjnych. Jak co roku nie zapomnimy również o naszych najmłodszych uczestnikach, dla których organizatorzy przygotowali specjalny blok zajęć i dodatkowych atrakcji – ndie.pl przytacza treść informacji, która miała bardzo szybko zniknąć ze strony muzułmańskiego ośrodka.

Pojawić miało się także wyraźne ostrzeżenie:

Uwaga! Prosimy nie umieszczać informacji o zjedzie na portalach społecznościowych – przytacza ndie.pl.

Czy muzułmanie boją się czegoś, a może mają coś do ukrycia? Nie zamieszczali nawet informacji o uczestnikach „interesujących wykładów i paneli dyskusyjnych” - zastanawia się portal poruszający tematykę związaną z islamem.

Zjazd muzułmnaów w Koldubach promował m.in. lewicowy portal natemat.pl.

Zrzut ekranu z widocznym komunikatem znajduje się na nagraniu poniżej:

Warto przeczytać: Jak muzułmanie leczą alkoholizm? Islamski duchowny opowiada pewną historię, która wiele mówi o wyznawcach Allaha… [WIDEO]

Podziel się