Szukaj

Naczelny „GP” chwalił premiera za to, że sprawdza, czy jego woda jest polska. Morawiecki sprowadził go na ziemię [wideo]

01-09-2018 13:15
Tomasz Sakiewicz, Mateusz Morawiecki Fot. Lemingopdia / Facebook
Podziel się

Tomasz Sakiewiczem, redaktor naczelny „Gazety Polskiej” zapowiadając występ Mateusza Morawieckiego, pochwalił go, że sprawdza, jakiej produkcji jest woda mineralna, którą pije. Premier szybko wyprowadził go z błędu.

Taki drugi fakt rasowego polityka, tak sobie pozwolę zdradzić. Pan premier nalewa sobie wody mineralnej i sprawdził, czy polska. Który premier tak robił wcześniej?

- mówił Sakiewicz, który zauważył, że Morawiecki przyglądał się butelce z wodą mineralną.

Po tych słowach z sali rozległy się brawa. Tymczasem na twarzy premiera dało się zauważyć zdziwienie. Morawiecki pod chwili wstał i wyjaśnił:

Sprawdziłem czy gazowana, czy nie gazowana

Koniecznie przeczytaj: Premier Mateusz Morawiecki przyznał specjalną rentę Tomaszowi Komendzie. „Nic nie wynagrodzi cierpień, jakich doznał, ale sprawiedliwe państwo musi pomóc”

Czytaj też: Tomasz Lis tym razem naprawdę przegiął. Redaktor naczelny „Newsweeka” porównał Lecha Wałęsę z… Jezusem

- oświadczył.

Publiczność zareagowała śmiechem.

Sytuacja miała miejsce podczas czerwcowego zjazdu klubów „Gazety Polskiej” w Spale, jednak wydaje się, że umknęła szerszej publiczność. Teraz ten moment przypomniał facebookowy profil Lemingopedia.

Widzieliście jak premier Morawiecki zaorał lizusa Sakiewicza? Matko, jakie błazny…

- bezlitośnie komentuje osoba zamieszczająca film.

Warto przeczytać: Mateusz Morawiecki rozwścieczył media oraz rząd w Izraelu. Zareagował nawet Benjamin Netanjahu: „Mówi jak zwyczajny negacjonista Holokaustu” [wideo]

Podziel się