Szukaj

Patriotyczny flash mob na Dworcu Centralnym. Niektórzy podróżujący nie kryli wzruszenia [wideo]

12-11-2018 17:43
Patriotyczny flash mob na Dworcu Centralnym Fot. Ministerstwo Obrony Narodowej / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Ministerstwo Obrony Narodowej z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przygotowało wyjątkową niespodziankę dla wszystkich podróżujących, którzy korzystają z Dworca Centralnego w Warszawie. Otóż kilka dni temu mieli oni okazję usłyszeć patriotyczną pieśń „Marsz Pierwszej Brygady”.

Jak czytamy w opisie nagrania, patriotyczny flash mob, w trakcie którego wspólnie zaśpiewano „Marsz Pierwszej Brygady”, odbył się 8 listopada br. z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Podróżujący, będący świadkami tego niezwykłego występu nie kryli swojego dużego zaskoczenia, ale i też wzruszenia: 

Pierwsze wspólne śpiewanie za nami! 8 listopada podróżni w Warszawie nie kryli zdziwienia, gdy w hali Dworca Centralnego wybrzmiały słowa Marsza Pierwszej Brygady. Nie był to jednak przypadkowy koncert, a patriotyczny flash mob zorganizowany przez Ministerstwo Obrony Narodowej w ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Koniecznie przeczytaj: Niesamowity spot. Organizatorzy opublikowali oficjalne zaproszenie na Marsz Niepodległości 2018 [wideo]

Czytaj też: Maria Nurowska skomentowała Marsz Niepodległości. „Płonąca Warszawa na oczach świadków zagłady” [foto]

Warto przeczytać: Marsz Niepodległości idzie osobno. Ogromna różnica frekwencji. Zobacz transmisję na żywo [foto+wideo]

Podziel się