Szukaj

Mocny spot PiS obnaża niekonsekwencję PO w sprawie uchodźców

15-05-2017 18:16
spot PiS o imigrantach Fot. Prawo i Sprawiedliwość / youtube / screen YouTube
Podziel się

Partia rządząca opublikowała nagranie, które wyjątkowo celnie ukazuje sprzeczność stanowisk, jakie politycy Platformy Obywatelskiej zajmują w ostatnich dniach w sprawie przyjmowaniu przez Polskę uchodźców. Głównym „bohaterem” spotu jest Grzegorz Schetyna.

Nagranie Prawa i Sprawiedliwości, opublikowane w mediach społecznościowych, to odpowiedź tej partii na niedawną deklarację szefa PO, który opowiedział się przeciwko przyjmowaniu w Polsce muzułmańskich imigrantów z Bliskiego Wschodu. Autorzy materiału dokonali kompilacji sprzecznych wypowiedzi polityków PO na temat przyjmowania uchodźców, podważając wiarygodność największej partii opozycyjnej.

Grzegorz Schetyna w rozmowie z TVP Info powiedział, że jest przeciwny przyjazdowi do Polski muzułmańskich imigrantów; dodał, że to oficjalne stanowisko jego partii. Przez następne dni kolejni politycy PO wydawali na ten temat sprzeczne komunikaty. Sam Schetyna po kilku dniach w rozmowie z Jackiem Żakowskim swoją deklarację tłumaczył... zapaleniem ucha.

Koniecznie przeczytaj: Włochy: tylko 5,4% osób ubiegających się o azyl to faktycznie uchodźcy

Czytaj też: Kijowski nagrywa spot i zaczyna… grozić! „Dosyć tego, przestałem być miły” [WIDEO]

Warto przeczytać: Selim Chazbijewicz, polski Tatar przekonuje, że muzułmańscy imigranci nie zasymilują się w naszym kraju [WIDEO]

Podziel się