Szukaj

Mocny komentarz siostry Magdaleny Żuk w odpowiedzi na doniesienia medialne [FOTO]

27-10-2017 15:48
Magdalena Żuk z siostrą Fot. Ania Cieślińska / Facebook
Podziel się

Siostra zmarłej w niewyjaśnionych okolicznościach w Egipcie Magdaleny Żuk zaprzecza doniesieniom mediów o rzekomej depresji. „Nigdy nie leczyła się psychiatrycznie, ani nie miała depresji. Była cudowną, młodą, pełną życia dziewczyną” – przekonuje siostra zmarłej 27-latki.

„Fakt” pisał w środę o nieoficjalnych ustaleniach prokuratury ws. przyczyn śmierci Magdaleny Żuk. Dziennik, powołując się na anonimowe osoby związane z śledztwem, twierdził, że 27-letnia Polska, która zmarła w Egipcie pod koniec kwietnia br., nie padła wcześniej ofiarą gwałtu ani innego rodzaju przemocy. Według „Faktu” w ciele kobiety śledczy mieli znaleźć ślady silnych leków psychotropowych, stosowanych przy leczeniu m.in. depresji. Więcej tutaj: Sensacyjne doniesienia „Faktu” ws. śmierci Magdaleny Żuk. Prokuratura bierze pod uwagę już tylko jedną wersję zdarzeń

Koniecznie przeczytaj: Prokuratura Krajowa odpowiada na przecieki medialne i podaje przyczynę śmierci Magdaleny Żuk. To już koniec śledztwa?

Czytaj też: „Magda została zamordowana”. Wywiad z siostrą Magdaleny Żuk. Pojawiło się też ważne oświadczenie prokuratury [WIDEO]

Niedługo potem do doniesień mediów odniosła się Prokuratura Krajowa, która potwierdziła, że wykonana w Polsce sekcja zwłok ciała Magdaleny Żuk nie wykazała śladów przemocy - jednak śledczy nie odnieśli się w żaden sposób do wątku sugerowanej przez media depresji (Prokuratura Krajowa odpowiada na przecieki medialne i podaje przyczynę śmierci Magdaleny Żuk. To już koniec śledztwa?).

Doniesieniom o znalezieniu w ciele 27-latki leków neurologicznych od razu zaprzeczył adwokat reprezentujący rodzinę zmarłej, teraz do sprawy odniosła się siostra Magdaleny Żuk.

Moja siostra nigdy nie leczyła się psychiatrycznie ani nie miała depresji. Była cudowną młodą pełną życia dziewczyną, która miała marzenia do których dążyła. Zawsze pełna życia, uśmiechnięta, wysportowana, nie lubiła siedzieć bezczynnie. Wszędzie było jej zawsze pełno. Pracowała, uczyła się, szkoliła, uprawiała sport. Zawsze dążyła do celów jakie sobie postawiła i osiągała je. W ostatnich dniach swojego życia była bardzo szczęśliwa, mówiła o ślubie i chęci posiadania dzieci. Ona kochała żyć. Więc warto zauważyć iż depresja się objawia inaczej – napisała na Facebooku siostra 27-latki.

DLATEGO ZWRACAM SIĘ TERAZ DO WAS WSZYSTKICH! TAK STRASZNIE WAM PRZYKRO Z POWODU MAGDY ŚMIERCI WIĘC MOŻE NIE DAJCIE SOBIE WMÓWIĆ TYCH BREDNI O JEJ „CHOROBIE” – dodała.

Do komentarza siostra Magdaleny dołączyła rodzinne zdjęcia.

Warto przeczytać: Sensacyjne doniesienia „Faktu” ws. śmierci Magdaleny Żuk. Prokuratura bierze pod uwagę już tylko jedną wersję zdarzeń?

Podziel się