Szukaj

Mocne słowa Jerzego Grunwalda o islamie i imigrantach [WIDEO]

14-06-2017 12:26
Jerzy Grunwald, muzyk Fot. MAntoni / wikimedia.org / CC BY-SA 4.0
Podziel się

Polski muzyk nie ma złudzeń co do przyszłości Europy, jeżeli nie zostanie zatrzymana fala muzułmańskich imigrantów. „Celem islamu jest unicestwienie Europy” – przekonuje.

Jerzy Grunwald to polski muzyk, który przed czterdziestu laty związał swoje losy ze Szwecją, dokąd wyemigrował. W ostatnim czasie wielokrotnie opowiadał o zmianach, jakie nastąpiły w tym kraju w wyniku masowego napływu muzułmańskich imigrantów.

Na antenie TVP Info muzyk przekonywał, że Europa i Szwecja pogodziły się już porażką demograficzną i chaosem i powoli tracą nad tym kontrolę, zaś Polska ma jeszcze szansę ocaleć jako ostatni bastion.

Koniecznie przeczytaj: Poseł PO twierdzi, że dzięki Donaldowi Tuskowi Polskę ominął kryzys imigracyjny [WIDEO]

Czytaj też: Duchowny z Ghany apeluje: „Trzeba przykręcić imigracyjny kran!”

Jeżeli oczywiście będą podejmowane bardzo mądre decyzje – wyjaśnia.

Co przez to rozumie? Przede wszystkim, nie należy wpuszczać muzułmanów, a jedynie uchodźców chrześcijańskich, którzy mogą się odnaleźć w naszej kulturze, integrować, podjąć pracę, płacić podatki.

Absolutnie jestem przeciwny przyjmowaniu muzułmanów – zastrzega Grunwald, powołując się na swoje doświadczenia ze Skandynawii. – Islam to religia, która nienawidzi naszą cywilizację. Jej celem jest unicestwienie Europy.

Muzyk przekonuje, że celem najazdu na Europę muzułmanów jest unicestwienie naszej cywilizacji i zaprowadzenie prawa szariatu. Poniżej nagrania, udostępnione na Twitterze przez użytkownika PikuśPOL:

Warto przeczytać: Liroy-Marzec do państw zachodnich: „Kolonizowaliście, to teraz się nie dziwcie” [WIDEO]

Podziel się