Szukaj

Polityk PO zaatakował w mediach społecznościowych dziennikarza TVP. Otrzymał od niego niezwykle mocną odpowiedź [foto]

16-05-2018 14:37
Michał Rachoń Fot. michalrachon / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Europoseł PO Dariusz Rosati postanowił dołączyć do swoich partyjnych kolegów i podobnie jak oni zaatakował dziennikarza TVP Michała Rachonia, który podczas niedzielnego programu publicystycznego zapytał o świadczenie usług seksualnych w mieszkaniu należącym do Stanisława Gawłowskiego. Jak się okazało, na miażdżącą odpowiedź ze strony zaatakowanego dziennikarza nie musiał długo czekać.

Europoseł Dariusz Rosati w swoim niedawno opublikowanym tweecie prowokacyjnie napisał:  

Pan Michał Rachoń spóźnił się ze swoimi talentami o 35 lat - w stanie wojennym byłby świetnym propagandzistą. Ale ma fart, trafił mu się PiS, bo inaczej klepałby biedę.

Koniecznie przeczytaj: Leszek Miller bezlitośnie ocenił Zjednoczoną Opozycję. Polityk zdradził, co takiego ma Prawo i Sprawiedliwość, czego nie mają PO i Nowoczesna [wideo]

Czytaj też: „Sławomir, nie Sławomir, Sławek” - Kinga Gajewska tłumacząc posła Gawkowskiego, przeszła sama siebie. Internauci bezlitośni [wideo]

Na stanowczą odpowiedź ze strony dziennikarza nie musiał długo czekać. W swoim wpisie nie tylko odparł zarzuty, ale również przypomniał o niechlubnej przeszłości atakującego go polityka.

Proszę nie mierzyć innych swoją miarą. To nie ja zostałem zarejestrowany w 1978 jako kontakt operacyjny Służby Bezpieczeństwa „Buyer”. To nie ja byłem w PZPR od 1966 do 1990. To Pan był trybem tego reżimu, a nie ja. Mogę więc tylko pozdrowić Pana tradycyjnym: Precz z komuną!.

Warto przypomnieć, że po niedzielnym programie „Woronicza 17” rzecznicy Platformy Obywatelskiej, Polskiego Stronnictwa Ludowego i Nowoczesnej stanowczo domagają się odwołania Michała Rachonia z funkcji prowadzącego. Wszystko dlatego, że podczas jego trwania dziennikarz poruszył temat ustaleń Radia Szczecin, które poinformowało, że w mieszkaniu wynajmowanym przez Stanisława Gawłowskiego funkcjonowała agencja towarzyska. W reakcji na to politycy opozycji: Andrzej Halicki (PO), Piotr Misiło (Nowoczesna) i Adam Struzik (PSL) demonstracjnie wyszli ze studia.

Warto przeczytać: Sukces polskich funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego w RPA. Wraz z miejscową policją uwolnili porwaną Polkę [wideo]

Podziel się