Szukaj

Paulina Młynarska oburzona zachowaniem dziennikarzy TVN. „Za to powinno się zwalniać z roboty” [WIDEO]

02-10-2017 17:19
Paulina Młynarska Fot. Ja Fryta / wikimedia.org / CC BY-SA 2.0
Podziel się

Dziennikarka Paulina Młynarska, jedna z głównych przedstawicielek środowiska feministycznego w Polsce, ostro skrytykowała komentarze dwóch redaktorów TVN, które pojawiły się przy okazji materiału stacji dotyczącego zmiany prawa w Arabii Saudyjskiej, które pozwala teraz tamtejszym kobietom prowadzić auta.

Za takie komentarze powinno się zwalniać z roboty. Co to jest do cholery ciężkiej? Ja żadnemu z Was panowie ręki więcej nie podam. A wybitnie łagodnej reakcji koleżanki bardzo się dziwię. Edit, bo już czytam, że przesada i brak dystansu: rzecz się dzieje w studiu dużej stacji, pomiędzy znanymi dziennikarzami.

Mowa o OSTATNIM kraju na świecie, w którym kobiety nie miały nawet prawa prowadzić auta. Nie miały żadnych praw. To się po mału zmienia. Koszmar ich życia się zmienia. Koszmar, nie zabawa. Ale panowe redaktorzy uważają, że to okazja do sztubackich żarcików, a Wam, niektóre panie komentujące, to nie tylko nie przeszkadza, nie razi Was to. Was to bawi. Dla mnie to nie do wiary. Nie do wiary! - napisała na swoim profilu społecznościowym Paulina Młynarska.

Koniecznie przeczytaj: Zamówił mszę za dziennikarzy i widzów TVN i Polsatu. Ksiądz zmienił treść intencji [WIDEO]

Czytaj też: Tradycja podtrzymana. Antonii Macierewicz podczas konferencji znowu zażartował z TVN-u [WIDEO]

Dziennikarka skomentowała w ten sposób ten fragment programu informacyjnego stacji TVN24:

Warto przeczytać: Tego wywiadu TVN nie pokazał. Wkurzona aktorka „spławiła” narzucającą się dziennikarkę [WIDEO]

Podziel się