Szukaj

Młody mężczyzna został skazany za gwałt na… kurze

10-10-2016 16:51
Kura domowa na podwórku
Podziel się

25-latek z Podhala został zatrzymany przez policję, po tym jak dopuścił się gwałtu na kurze. Funkcjonariuszy zawiadomiła jego matka, która przyłapała syna na gorącym uczynku. Kobieta już wcześniej podejrzewała go o uprawianie zoofilii. Mieszkaniec Orawy został skazany przez sąd - ma zapłacić 1 tys. zł grzywny, dostał też 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata.

Kura nie przeżyła gwałtu. Martwego ptaka znalazła matka Pawła Sz., która odkryła też na spodniach należących do syna ślady kurzych odchodów i piór. Kobieta, która od roku podejrzewała, że 25-latek dopuszcza się podobnych czynów względem drobiu z jej gospodarstwa, tym razem postanowiła zawiadomić policję.

Sąd skazał Pawła Sz., kwalifikując jego czyn jako „znęcanie się nad zwierzętami” i „zoofilię”. Przedtem biegli orzekli, że mężczyzna jest w pełni poczytalny i nie cierpi na żadne zaburzenie psychiczne. Wydany wyrok to 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata i 1 tys. zł grzywny, którą 25-latek ma wpłacić na rzecz Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Koniecznie przeczytaj: Gwałt zbiorowy w obozie dla uchodźców. Sprawcy to nastoletni Pakistańczycy

Czytaj też: Imigranci, którzy zgwałcili w Szwecji niepełnosprawną kobietę, zostali wypuszczeni na wolność. Mieszkańcy nie wytrzymali

Warto przeczytać: Zamach na polskich obywateli na morzu? MON wdraża specjalne procedury po ostrzeżeniu z Moskwy

Podziel się