Szukaj

Kobieta na nagraniu wyrzeka się Polski i polskości. Zapowiada, że po powrocie do Stanów Zjednoczonych spali polską flagę [wideo]

10-04-2018 00:15
Kobieta wypiera się polskości Fot. Prawicowo / Facebook
Podziel się

Kobieta nagrała wideo po tym, jak po raz kolejny w swoim życiu rozczarowała się Polską. Postanowiła więc oficjalnie wyprzeć się polskości, zapowiedziała również, że po powrocie do Stanów Zjednoczonych „spali polską flagę w pi**u”.

Dla wielu Polaków wizyty w urzędach są katorgą. Nie oznacza to jednak, że wszyscy reagują tak emocjonalnie jak kobieta, która odwiedziła Polskę po tym, jak przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych.

Na początku autorka nagrania opowiedziała o tym, że godziny otwarcia urzędu były źle podane na stronie internetowej. Następnie musiała stać w długiej kolejce, którą w większości utworzyli Ukraińcy. To rozwścieczyło kobietę, ponieważ jej zdaniem jako Polka powinna być obsługiwana przed nimi.

Koniecznie przeczytaj: Stany Zjednoczone wycofały się z dostarczania broni pułkowi „Azow” na Ukrainie. „Nie będziemy wspierać neonazistów i antysemitów”

Czytaj też: Litwa: Kilkanaście tysięcy Polaków przeszło ulicami Wilna w Paradzie Polskości. „Szczycimy się, że jesteśmy Polakami” [wideo]

Następnie na nagraniu słyszymy, że „Polska to żenada, jakiej świat nie widział”. Autorka zapowiedziała, że wyrobi córce paszport, następnie wróci z nią do Stanów Zjednoczonych. W tym momencie kobieta obiecała, że w USA będzie patriotką, bo kocha tamten kraj, a „polską flagę spali w p**du” na prerii”.

Polska to żenada, jakiej świat nie widział

– przekonywała kobieta.  

Warto przeczytać: Donald Trump zażartował z Emmanuela Macrona. Prezydent USA... strzepnął łupież z jego marynarki: „Teraz wyglądasz perfekcyjnie” [wideo]

Podziel się