Szukaj

Misiło chce odebrać władzę Petru. Ironizuje nawet posłanka Nowoczesnej

10-10-2017 00:46
Piotr Misiło, Nowoczesna Fot. TVP Info / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Piotr Misiło zapowiedział, że w najbliższych wyborach wystartuje na przewodniczącego Nowoczesnej. Oświadczenie polityka stało się hitem w mediach społecznościowym. Internauci w prześmiewczy sposób „poparli” jego kandydaturę. Tymczasem partyjna koleżanka Misiło, Katarzyna Lubaneur, nie szczędzi uszczypliwości rywalowi Ryszarda Petru.

Podczas najbliższej konwencji wyborczej Nowoczesnej w listopadzie zamierzam ubiegać się o fotel przewodniczącego partii - zapowiedział Misiło podczas konferencji w Szczecinie.

Taka deklaracja zapewne jest zaskoczeniem dla wielu jego partyjnych kolegów, zwłaszcza tych którzy stoją po stronie Ryszarda Petru. Głos zabrała m.in. Katarzyna Lubaneur, która wprost wyśmiała kandydaturę Misło.

Przewodnicząca parlamentarnego klubu Nowoczesnej przypomniała jeden niewygodny dla polityka szczegół.

Koniecznie przeczytaj: Piotr Najsztub przejechał… staruszkę na pasach. Internauci przypomnieli mu niedawny komentarz „drogowy” [FOTO]

Czytaj też: „Jaki koń jest, każdy widzi”. Rzeczniczka PiS w bezlitosny sposób podsumowała Ryszarda Petru i Nowoczesną [WIDEO]

Zaskakujące jest dla mnie to, że człowiek, który nie uzyskał poparcia na szefa swojego regionu, uważa, że teraz potrafi zarządzać całą partią – stwierdziła ironicznie Lubnauer w komentarzu dla „Super Expressu”

Misiło przegrał akurat sam ze sobą – dodała Lubnauer, nie ukrywając kpiącego tonu.

Tymczasem internauci kandydaturę Misiło komentują w swoim stylu. Wielu z nich uważa, że polityk Nowoczesnej stoi na dobrej drodze, aby dorównać swojemu konkurentowi Ryszardowi Petru – zwłaszcza, jeżeli chodzi o ilość politycznych wpadek i gaf.

Warto przeczytać: Posłanka Nowoczesnej chciała zabłysnąć koszulką w „mocnym” hasłem. Osiągnęła jednak efekt zupełnie przeciwny od zamierzonego…

Podziel się