Szukaj

Miriam Shaded ostro krytykuje Andrzeja Dudę: „Czy chcecie by taka osoba reprezentowała Wasz kraj?”

19-10-2017 14:34
Miriam Shaded Fot. Miriam Shaded / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Deklaracja polskiego prezydenta, która została złożona w czasie wizyty Recepa Tayyip Erdogana w Warszawie oburzyła Miriam Shaded. Działaczka nie jest zachwycona słowami Andrzeja Duda, który oświadczył, że widziałby Turcję w Unii Europejskiej.

Na konferencji prasowej, która odbyła się we wtorek po rozmowie Dudy z Erdoganem, polski prezydent powiedział:

Polska popierała i popiera starania Turcji dzisiaj o wstąpienie do Unii Europejskiej. Turcja od wielu lat aspiruje. Odbyliśmy dzisiaj z panem prezydentem także na ten temat bardzo szczerą rozmowę - oświadczył Duda.

Czy Wy też widzicie to co ja? Czy chcecie by taka osoba reprezentowała Wasz kraj? Chcę oświadczyć, iż Prezydent Andrzej Duda nie mówi w moim imieniu. Wszystkie badania CBOŚ od 2015 roku mówią o tym, iż Polacy nie chcą 7 tys. muzułmanów w Polsce. Jednak #PAD jest za utworzeniem szerokiej drogi dla 78 milionów Tureckich muzułmanów plus otwarciem strefy Schengen dla całego świata sunnickiego do Europy.

Koniecznie przeczytaj: Miriam Shaded przyznaje, że była ofiarą molestowania seksualnego: „Chciał, żebym nago wypiła z nim butelkę szampana”

Czytaj też: Andrzej Duda w szatni polskiej reprezentacji. Furorę zrobiły muzyka w tle i żart Sławomira Peszko [WIDEO]

Tego co powiedział nie można usprawiedliwić. Polityk nigdy nie powinien oddawać bezpieczeństwa narodu, składać obietnic bez pokrycia czy wyrzekać się wartości o które deklaruje, że walczy. Dla mnie Duda właśnie zawołał „Barabasza” - napisała Shaded na swoim koncie na Facebooku.

Warto przeczytać: Prezydent Andrzej Duda bardzo zdecydowanie o relacjach z Ukrainą: „To jest coś nie do przyjęcia” [WIDEO]

Podziel się