Szukaj

Miriam Shaded o wynikach wyborów samorządowych. „To była czerwona kartka dla PiS za przyjęcie 20 tys imigrantów” [foto]

25-10-2018 17:38
Miriam Shaded Fot. Telewizja Republika / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Miriam Shaded w swoich wpisach opublikowanych w mediach społecznościowych skomentowała wyniki tegorocznych wyborów samorządowych. Jej zdaniem, wyborcy pokazali obecnie rządzącej partii „czerwoną kartkę” za przyjmowanie tysięcy islamskich imigrantów do naszego kraju. Te słowa chętnie komentowali internauci.

Miriam Shaded w swoim pierwszym komentarzu stwierdziła, że wyborcy przestali ufać politykom PiS ze względu na przyjmowanie islamskich imigrantów:

Te wybory to była czerwona kartka dla PiS za przyjęcie 20 tys imigrantów z krajów islamskich w 2018r, bo z uwagi na ten temat wygrali poprzednie wybory. Ludzie obwiniają rząd Morawieckiego za ten stan rzeczy. Na ul. nie widać, że rząd zapewnił bezpieczeństwo..Przestali ufać.

Koniecznie przeczytaj: „Wbrew temu co mówią media...”. Niesamowity film z Marszu Niepodległości, który pokazuje, jak było naprawdę [wideo]

Czytaj też: Marcin Meller o wynikach wyborów. „W Polsce skończył się pisizm”. Internauci odpowiadają [foto]

W kolejnym tweecie dodała również, że warszawiacy oraz niektórzy opiniotwórcy zauważają już pierwsze skutki islamizacji stolicy:

Jestem Warszawianką i wiem ze ludzie naokoło z przerażeniem patrzą na to co się dzieje na ul Warszawy. Zreszta patrzcie na opiniotwórców internetowej sceny, Cejrowski zrobił hashtag #pislamizacja, a Ator w kilku materiałach o tym problemie wspominał. Już nie wspomnę o r narodowym. Do opiniotwórców, którzy na ten temat mówili zapomniałam dodać Pana Stanisława Michalkiewicza.

Jej słowa chętnie komentowali internauci:

Warto przeczytać: Wyciekła kolejna taśma. Nowak zastanawia się, jak wygrać kolejne wybory: „Może Niemców spytać?” [wideo]

Podziel się