Szukaj

Leszek Miller skomentował problemy alkoholowe Aleksandra Kwaśniewskiego. „To było widać” [wideo]

03-10-2018 19:14
Leszek Miller Fot. Adrian Grycuk / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Były przewodniczący SLD Leszek Miller był gościem programu Wirtualnej Polski prowadzonego przez Adama Hoffmana. Podczas rozmowy opowiedział nie tylko o obecnej sytuacji polskiej lewicy, ale również o kulisach jej działalności w okresie sprawowania rządów. Polityk odniósł się również m.in. do problemów alkoholowych Aleksandra Kwaśniewskiego.

Jakiś czas temu były prezydent zadeklarował, że obecnie nie pije już mocnych alkoholi. Leszek Miller zapytany przez Adama Hofmana o tą wypowiedź, odparł, że nie należy składać takich deklaracji.  

Były premier stwierdził również, że po takich słowach, Aleksander Kwaśniewski będzie pilnie śledzony przez paparazzi, którzy będą chcieli przyłapać go na spożywaniu mocnych trunków. Dodał także, że jako ważny polityk może znaleźć się w sytuacji wzniesienia toastu i tym samym zostanie zmuszony do złamania swojej deklaracji.

Koniecznie przeczytaj: Po śmierci ojca grożono jej i zachęcano do samobójstwa. Monika Miller odpowiada

Czytaj też: Na oficjalnej stronie SLD widać symbol… sierpa i młota. Bezlitosny komentarz publicysty [foto]

Podczas programu Leszek Miller wyjaśnił, że paradoksalnie były prezydent nie potrzebował zbyt wiele alkoholu, by zmienić swój stan:

Na lewicy było dwóch polityków: Józef Oleksy, który mógł zawsze wypić bardzo dużo i nie było śladów, że jest pod wpływem oraz Aleksander Kwaśniewski, który mógł wypić bardzo mało, ale od razu było widać.

Poniżej cała rozmowa:

Warto przeczytać: Koalicja Obywatelska dogada się z SLD? „Antykomunista” Siemoniak w jednej sekundzie zmienił zdanie [wideo]

Podziel się