Szukaj

Wnuczka Millera „ujawniła” swoją orientację seksualną. Dziadek nie wytrzymał. Padła ostra odpowiedź [foto]

22-07-2018 17:27
Monika Miller, Leszek Miller Fot. Monika Miller/ RMF FM / Instagram/YouTube / screen
Podziel się

Monika Miller, wnuczka Leszka Millera, kilka dni temu oświadczyła, że jest biseksualna. O jej wypowiedź został zapytany dziadek. Były premier sprawę postawił dość jasno.

Wnuczka Millera od jakiegoś czasu jest gwiazdą mediów społecznościowych. Zapewne zarówno dzięki znanemu nazwisku, jak i licznym tatuażom. Dziewczyna często pytana jest o swoje życie prywatne. Kiedy ostatnio na Instagramie jeden z internautów zapytał ją o orietnację, Monika oświadczyła, że jest biseksualna. Internetowy „coming out” wzbudził sensację w mediach.

O komentarz został poproszony jej dziadek. Leszek Miller w rozmowie z „Super Expressem” zapewnił jednak, że jego wnuczka jest heteroseksualna.

Koniecznie przeczytaj: Leszek Miller dosadnie o nacjonalizmie ukraińskim, zbrodni wołyńskiej oraz relacjach polsko-ukraińskich. „Wy z Banderą do Unii Europejskiej nie wejdziecie” [wideo]

Czytaj też: Leszek Miller zapowiada, że Europa zapłaci za poprawność polityczną

Monika nie jest biseksualna. Moja wnuczka nie miała dziewczyn w znaczeniu seksualnym. Monika jest normalną, heteroseksualną kobietą. I miała jak do tej pory tylko narzeczonych, a nie narzeczone. Teraz jest na etapie rozejścia się z jakimś chłopakiem

- powiedział Miller.

Warto przeczytać: Miller krytykuje Timmermansa i staje w obronie polskiego rządu [WIDEO]

Podziel się