Szukaj

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński zaśpiewali „Miłość w Zakopanem”. Tak zareagowali ich koledzy z drużyny [wideo]

24-07-2018 17:33
Popis wokalny Milika i Zielińskiego Fot. Bartek Szulga / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Dwaj reprezentanci Polski, Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński zmierzyli się z niezwykle popularną piosenką „Miłość w Zakopanem”. Wszystko to w ramach tradycyjnego wieczornego karaoke zorganizowanego podczas przedsezonowego zgrupowania piłkarzy SSC Napoli.

Od jakiegoś czasu w SSC Napoli przyjął się zwyczaj, że podczas klubowych kolacji wskazani piłkarze muszą zaśpiewać przed kolegami dowolny utwór. Tym razem padło na Polaków. Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński zdecydowali się na współpracę w duecie i wspólnie wykonali fragment piosenki „Miłość w Zakopanem”. 

Jak można zauważyć, na nagraniu, polscy zawodnicy początkowo recytowali tekst piosenki. Po chwili jednak, ku uciesze reszty zespołu, zaczęli śpiewać. Niestety występ nie należał do udanych, gdyż obydwaj rozbawieni tą sytuacją piłkarze nieco się pogubili. Słuchający ich śpiewu koledzy bardzo szybko wyrazili swoje niezadowolenie buczeniem i rzucaniem różnych przedmiotów w ich kierunku. Pomimo tego, zarówno Milik, jak i Zieliński z uśmiechami na twarzach starali się kontynuować swój występ. 

Koniecznie przeczytaj: Sławomir Peszko zszokował. Fala oburzenia po brutalnym faulu: „Od razu powinni go zabrać na posterunek” [wideo]

Czytaj też: Piotr Misiło skomentował defiladę konstytucji. „Jezus nie miałby nic przeciwko koszulce z napisem Konstytucja”

 

Warto przeczytać: Historyk przypomina notatkę służb PRL: „Już w 1981 r. broń Wałęsie zaoferował sam szef bezpieki” [foto]

Podziel się