Szukaj

Michalkiewicz spotkał posłankę Nowoczesnej. Zadał jej pytanie, którego na pewno nie chciała usłyszeć [WIDEO]

16-01-2017 12:10
Stanisław Michalkiewicz, publicysta Fot. Unia Polityki Realnej / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Redaktor Stanisław Michalkiewicz był gościem „Tematu Dnia” prowadzonego przez Piotra Otrębskiego na antenie Slave TV. Publicysta w czasie rozmowy wspomniał, że spotkał w Gnieźnie posłankę Nowoczesnej, której zadał niewygodne pytanie.

Spotkałem posłankę Nowoczesnej w Gnieźnie na rynku. Próbowała mnie namówić żebym się podpisał pod petycją. Ja zapytałem czy nie ma większych zmartwień, niż Trybunał Konstytucyjny – powiedział Michalkiewicz.

Ona stwierdziła, że nie, że walczy o to. Powiedziała, że jest ważnym posłem Nowoczesnej. Tak mi powiedziała. Ja mówię „Czy mogę zadać Pani pytanie osobiste?” „No proszę bardzo”. „Czy jest Pani konfidentką, którejś z tajnych służb?” – opowiadał dalej publicysta.

Koniecznie przeczytaj: Stanisław Michalkiewicz zdenerwowany jak nigdy. „Tak samo kawał sku***syna, jeden i drugi!” [WIDEO]

Czytaj też: „Za okupacji k***y gestapowskie były strzyżone”. Mocna wypowiedź Michalkiewicza na temat posłanki Nowoczesnej [WIDEO]

Zarumieniła się, ale mówi „nie jestem”. Ja mówię „to nie jest Pani ważnym posłem” – zakończył opowieść.

Dlaczego redaktor Michalkiewicz zadał posłance właśnie takie pytanie? W czasie wywiadu publicysta wyjaśnił, iż uważa Nowoczesną, podobnie jak KOD za „wydmuszkę Wojskowych Służb Informacyjnych”.

Na pytanie dziennikarza, czy według niego Nowoczesna, PO i KOD są organizacjami sterowanymi z zewnątrz Michalkiewicz odpowiedział:

Żeby to wyjaśnić, trzeba cofnąć się w czasie do połowy lat 80. Kiedy Sowieci razem ze stroną amerykańską przystąpili do ustalania nowego porządku politycznego, który miałby zastąpić porządek jałtański, to po spotkaniu w Rejkiawiku w 86. roku wyjaśniło się, że istotnym elementem tego nowego porządku będzie ewakuacja Imperium Sowieckiego z Europy Środkowej i to spowodowało przygotowania do transformacji ustrojowej, m.in. takie, że ubecy zadali sobie pytanie: Dobra, Sowietów nie będzie, a my co? No i przewerbowali się już wtedy do naszych przyszłych sojuszników, trafnie przewidując, że nastąpi odwrócenie sojuszy, kiedy Sowieci się wycofają.

Zgodnie z moją ulubioną teorią spiskową, Polską rządzą rotacyjnie trzy stronnictwa: stronnictwo ruskie, to w głębokiej defensywie, stronnictwo pruskie, za którego polityczną ekspozyturę uważam Platformę Obywatelską, a trzecie stronnictwo to amerykańsko – żydowskie – dodawał Michalkiewicz.

Fragment wywiadu odnoszący się do spotkania z posłanką Nowoczesnej:

Cały wywiad z redkatorem Michalkiewiczem:

Warto przeczytać: TV Republika zaatakowana przez hakerów. Winny TVN? Kolenda-Zalewska odpowiada: „Przyznaję się. To my”

Podziel się