Szukaj

Michalkiewicz: „Sierakowskiego powinni podłączyć do prądu” [WIDEO]

26-11-2016 14:20
Stanisław Michalkiewicz, publicysta Fot. Unia Polityki Realnej / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Sławomir Sierakowski, redaktor naczelny skrajnie lewicowej „Krytyki Politycznej” przyznał niedawno, że jego organizacja w większości finansowana jest przez pieniądze zza granicy. O opinię w tej sprawie został poproszony redaktor Stanisław Michalkiewicz.

W mojej organizacji 90 proc. dotacji pochodzi z zagranicy. To nam zapewnia niezależność w Polsce i bardzo dobrze, bo Kaczyński może nam skoczyć – zdradził w czasie wywiadu dla radia TOK FM Sławomir Sierakowski.

Uzależnienie polskiej organizacji pozarządowej od finansowania zza granicy dla wielu jest bulwersujące. Do sprawy odniósł się także prawicowy konserwatywno-liberalny publicysta Stanisław Michalkiewicz.

Koniecznie przeczytaj: Michalkiewicz: „Szydło oddała Izraelowi kawałek suwerenności Polski” [WIDEO]

Czytaj też: Peszko zadał pytanie Grosickiemu. Wszyscy pokładali się ze śmiechu [WIDEO]

Jeżeli Sierakowski otrzymuje pieniądze od obcych rządów, a jeszcze, nie daj Boże, na jakichś warunkach, to tą sprawą powinien zainteresować się kontrwywiad. I wziąć go podłączyć do prądu i "Słuchajcie no, Sierakowski, dostajecie te pieniądze za darmo, czy macie tutaj jakieś zadania do wykonania?". No i niech by wyśpiewał - stwierdził Michalkiewicz.

Warto przeczytać: Ujawniono ważne dokumenty dotyczące Grudnia ‘70 i stanu wojennego

Podziel się