Szukaj

Co oznacza skrót LBGT? Interpretacja przytoczona przez Stanisława Michalkiewicza hitem internetu [wideo]

15-03-2019 15:09
Stanisław Michalkiewicz Fot. asmeredakcja / YouTube.com / YouTube
Podziel się

Znany publicysta Stanisław Michalkiewicz postanowił skomentować zalecenia WHO dotyczące edukacji dzieci uczęszczających do przedszkoli i szkół. Przy tej okazji przytoczył słowa pewnego dziecka, które na swój sposób rozszyfrowało skrót LGBT.

Na początku swojego komentarza publicysta zaproponował nowe rozwinięcie skrótu LGBT:

Nawiasem mówiąc ten skrót został ostatnio rozszyfrowany przez jakieś dziecko. Tutaj Duch Święty przemówił przez usta dziecka: Lej geja batem tatusiu. Można się do tego przyłączyć, zwłaszcza, że Duch Święty przemówił.

W dalszej części nagrania Stanisław Michalkiewicz żartobliwie skomentował podpisanie przez władze Warszawy deklaracji LGBT+:

Koniecznie przeczytaj: Prawicowy gej ostro krytykuje środowiska LGBT: „Ideologia gender jest antynaukowa. To absurd” [wideo]

Czytaj też: Zofia Klepacka o rządach Rafała Trzaskowskiego: „Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu?” [foto]

Chciałbym zobaczyć, jak pan Prezydent Trzaskowski pokazuje dzieciom, jak się trzeba masturbować. Myślę, że nie oszczędzi nam, nie będzie się wymigiwał. Jak już podpisał taką deklarację, to trzeba ściągać kalesony i się masturbować. Nic tak nie poucza jak przykład.

Publicysta w swoim stylu odniósł się również do wymogu przekazywania małym dzieciom informacji na temat poszczególnych orientacji seksualnych:

Myślę, że dziecku 3-letniemu ciężko będzie wytłumaczyć, czym jest związek z kozą, a przecież to też jest szlachetna orientacja seksualna. 

Warto przeczytać: „Na Legii Sylwester Marzeń”. Niezwykle widowiskowa oprawa na meczu Ekstraklasy [foto+wideo]

Podziel się