Szukaj

Michał Szczerba rzucił wulgaryzmem w programie na żywo. Prowadząca program Agnieszka Gozdyra była zszokowana: „Panie pośle są granice!” [WIDEO]

25-01-2018 00:18
Agnieszka Gozdyra, Michał Szczera Fot. Jacek Kubiak / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Politycy zazwyczaj starają się uważać na każde słowo i nie używać niecenzuralnych słów. Oporów nie miał Michał Szczerba, poseł Platformy Obywatelskiej, który w trakcie programu na żywo „rzucił mięsem”.

Michał Szczera (PO) i Marek Jakubiak (Kukiz’15) byli gośćmi programu „Tak czy Nie” na antenie Polsat News. Jak można było się spodziewać, tematem dyskusji był rzekomo panujący powszechnie w Polsce faszyzm. Politycy rozmawiali między innymi o rasistowskich hasłach, które pojawiły się na ostatnim Marszu Niepodległości.

Apeluję jeszcze raz do tych panów, którzy organizują Marsz Niepodległości: musicie brać odpowiedzialność za treści, które niesie za sobą marsz – mówił Marek Jakubiak.

Koniecznie przeczytaj: Marek Jakubiak przypomina niewygodne dla Izraela fakty: „Znamy przykłady Żydów, którzy denuncjowali swoich współbraci za pieniądze” [wideo]

Czytaj też: Poseł PO przekonywał, że Polacy mordowali Żydów. Marek Jakubiak nie wytrzymał, przypomniał pewne fakty [WIDEO]

Michał Szczerba odparł z kolei, że według niego należy potępić nie tylko banery, ale wykrzykiwane hasła. Jeden z takich okrzyków poseł postanowił nawet zacytować – i to dosłownie.

To nie były tylko transparenty. To były też okrzyki, pan nie słyszał tych okrzyków: „Uchodźcy wyp***dalać”? – pytał Szczerba.

W tym momencie prowadząca program Agnieszka Gozdyra przerwała i upomniała posła, mówiąc, że są granice i nie powinien używać wulgaryzmów na wizji. Dziennikarka przeprosiła też widzów.

To był cytat – odparł polityk, który sądząc po reakcji, nie uznał swojego zachowania za naganne.

Nagranie poniżej.

Tymczasem internauci już żartują:

Warto przeczytać: Pieczyński już doszedł do siebie po pobiciu. Od razu zaczął obrażać katolików. Nawet Gozdyra nie mogła uwierzyć, w to co słyszy [WIDEO]

Podziel się