Szukaj

Mężczyzna używając wulgaryzmów, obraża Jarosława Kaczyńskiego przez mikrofon, a tłum wiwatuje – skandaliczna sytuacja w Gdańsku [wideo]

21-04-2018 17:06
Manifestacja w Gdańsku Fot. BAT / Twitter / screen Twitter
Podziel się

W Gdańsku odbyła się demonstracja o nazwie: „Demokratyczny Gdańsk mówi NIE dla nacjonalizmu i faszyzmu”. W wydarzeniu brał udział prezydent miasta Paweł Adamowicz. W pewnym momencie do mikrofonu mówił działacz Komitetu Obrony Demokracji, który zaczął wulgarnie obrażać Jarosława Kaczyńskiego.

Niedawno w Gdańsku odbyła się manifestacja Obozu Narodowo-Radykalnego. Spotkała się ona z dużą krytyką ze strony środowisk lewicowych. Niektórzy domagali się wręcz delegalizacji narodowej organizacji. Dziś odbyła się kontrmanifestacja o nazwie: „Demokratyczny Gdańsk mówi NIE dla nacjonalizmu i faszyzmu”.

Pod fontanną Neptuna zebrali się sympatycy obecnego prezydenta Pawła Adamowicza oraz zwolennicy Komitetu Obrony Demokracji. Odbyły się przemówienia, a podczas jednego z nich doszło do niespodziewanej sytuacji.

Koniecznie przeczytaj: Jarosław Kaczyński zdradził, czym zajmowały się zawodowo, gdyby nie był politykiem. „Zarabiałbym parę razy więcej, niż zarabiam”

Czytaj też: Tym zagraniem Jarosław Kaczyński wyprowadził Stefana Niesiołowskiego z równowagi. Polityk PO w ostrych słowach wypowiedział się o posłach PiS oraz Kukiz’15

Gdy do mikrofonu mówił Radomir Szumełda, działacz KOD-u, na scenę wtargnął sympatyk opozycji. Mężczyzna zaczął obrażać prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

Je**ć Kaczyńskiego!

krzyczał do wyrwanego mikrofonu.

Na te słowa tłum zareagował entuzjastycznie. Mężczyzna poczuł się bezkarnie i chciał kontynuować swoje przemówienie, ale Szumełda zabrał mu mikrofon.

GKS Katowice!

krzyknął na odchodne mężczyzna.

Warto przeczytać: Jarosław Kaczyński oraz Viktor Orban oczernieni przez europejski portal – autorka artykułu przedstawiła ich jako... komunistów

Podziel się