Szukaj

Śląskie: Szokujące nagranie. Pijany mężczyzna usiłował zgwałcić niewidomego psa [wideo]

09-10-2018 20:09
Mężczyzna usiłował zgwałcić psa Fot. Radio Piekary / radiopiekary.pl / screen
Podziel się

Jak poinformowało Radio Piekary, w katowickiej dzielnicy Janów nietrzeźwy mężczyzna usiłował zgwałcić niewidomego psa. Jego zachowanie zostało uchwycone przez kamery monitoringu. Właścicielka czworonoga zaapelowała o pomoc w identyfikacji sprawcy.

Na nagraniu widać, że mężczyzna jest kompletnie pijany i próbuje zgwałcić psa.

Jak się jednak okazało, ostatecznie nie spełnił swoich zamiarów, ponieważ został wyrzucony z posesji przez właścicielkę zwierzęcia i jej chłopaka. Pies został zabrany do weterynarza, który potwierdził, że do gwałtu nie doszło.

Właścicielka czworonoga zaapelowała w internecie o pomoc w identyfikacji sprawcy, który zdążył oddalić się z miejsca zdarzenia nim przyjechali funkcjonariusze policji:

Koniecznie przeczytaj: Koszmar w Beskidach. 27-letnia turystka z Krakowa została zbiorowo zgwałcona. Dosypano jej pigułkę gwałtu

Czytaj też: Dolny Śląsk: Armia USA „zgubiła” kontener z amunicją na A4. Uszkodzona została osobówka [wideo]

Spotkałam tego „człowieka” godzinę po jego wejściu na teren naszego ogródka, koło 23.45. Gdy mnie zobaczył usiłował uciec. Był jednak tak pijany, że nie dał rady. Zadzwoniłam po chłopaka. Wtedy go wywaliliśmy poza posesję i mój chłopak zadzwonił po policję. (...) Może ktoś tego „zwyrola” kojarzy, bardzo proszę o informacje.

Głos w tej sprawie zabrało również m.in. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Katowicach:

Nie mamy słów by opisać to, co widać na filmie. Pies niestety przyjaźnie nastawiony do ludzi, w dodatku całkowicie ślepy, nie bronił się, po prostu się poddał. Jak widać człowiek ten posiadał tylko i wyłącznie jeden hamulec – wysoki poziom alkoholu we krwi.

Nagranie można zobaczyć: TUTAJ

Warto przeczytać: Dolny Śląsk: Nauczyciel w czasie lekcji uderzył ucznia: „Poprawię z drugiej, to ku**a spadniesz!” [wideo]

Podziel się