Szukaj

Marcin Meller o wynikach wyborów. „W Polsce skończył się pisizm”. Internauci odpowiadają [foto]

23-10-2018 13:13
Marcin Meller Fot. Plejada / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

W niedzielę, niedługo po tym, jak opublikowano pierwsze sondażowe wyniki wyborów samorządowych, dziennikarz TVN Marcin Meller pokusił się o komentarze, w których nie tylko wyraził swoją radość, ale również obwieścił, że w Polsce kończą się rządy Prawa i Sprawiedliwości. Jego słowa dosadnie skomentowali niektórzy internauci.

Według pierwszych sondażowych wyników wyborów samorządowych, Prawo i Sprawiedliwość uzyskało 32,3 proc. głosów. Drugie miejsce zajęła Koalicja Obywatelska, na którą zagłosowało 24,7% wyborców. Ostatnie miejsce na podium zajęło Polskie Stronnictwo Ludowe z poparciem na poziomie 16,6%.

Radości z tych wyników oraz zwycięstwa Rafała Trzaskowskiego w Warszawie i Hanny Zdanowskiej w Łodzi nie krył dziennikarz TVN Marcin Meller, który tuż po ogłoszeniu sondażowych napisał:

Koniecznie przeczytaj: Marcin Najman wystartuje w wyborach samorządowych. Zaprezentował już swój plakat wyborczy [foto]

Czytaj też: Kolenda-Zaleska z TVN o dziennikarskich „standardach” i „przyzwoitości”. Internauci odpowiadają [foto+wideo]

Pojutrze kończę 50 lat. Nie mogłem dostać piękniejszego prezentu niż wyniki wyborów w moim mieście. KOCHAM CIĘ WARSZAWO! ???? A ogólnopolskie wyniki do sejmików mówią jedno: TO POCZĄTEK KOŃCA!???? ???? Zaczynamy odliczanie... /PS edit - Łódź wymiata!!!/ /PS edit - PSL gratki!!!/. (... ) Drodzy Państwo, 21 października 2018 skończył się w Polsce pisizm. Już nie musicie się bać.

 Jego słowa dosadnie skomentowali niektórzy internauci:

Warto przeczytać: Kibic krzyczał do mikrofonu „Mistrzowie świata!”. Nagle zorientował się: „A to jest TVN? To przepraszam” [wideo]

Podziel się