Szukaj

Mazurek żartuje z wypowiedzi Kosiniak-Kamysza: „Zrobił Pan przykrość wielu polskim kabareciarzom” [WIDEO]

20-06-2017 18:36
Władysław Kosiniak-Kamysz, PSL Fot. Fakty RMF FM / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Kolejny wywiad w radiu RMF FM okazał się dla przewodniczącego Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysława Kosiniak-Kamysza niełatwą „przeprawą”. Zwłaszcza kiedy prowadzący audycję dziennikarz Robert Mazurek postanowił w ironiczny sposób odnieść się do wczorajszej wypowiedzi polityka.

Panie Przewodniczący, muszę Panu powiedzieć, że wczoraj zrobił Pan przykrość wielu polskim kabareciarzom, niestety, bo Pan ich zaorał. Takiego żartu jak Pan, to nie powiedział nikt. Cytuję: największym zaszczytem dla polityka jest służenie krajowi, a nie prawa w spółkach Skarbu Państwa. To powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz – zaczął Mazurek, który nie mógł powstrzymać śmiechu.

Pan to mówił serio czy sobie żartował? - ironizował dziennikarz.

Koniecznie przeczytaj: Robert Mazurek wytknął hipokryzję posłowi Nowoczesnej [WIDEO]

Czytaj też: Kompromitacja posła PSL. Dziennikarz nie krył zdumienia [WIDEO]

Mazurek przypomniał obecnemu przewodniczącemu PSL polityków jego ugrupowania, którzy kojarzeni są z nadużyciami w państwowych spółkach.

Pamięta Pan takiego ministra Marka Sawickiego? Musiał się podać do dymisji, po tym jak były taśmy Elewarru i kiedy okazało się, że w zasadzie skrót PSL należy odczytywać jako „posady swoim ludziom” - powiedział Mazurek.

Warto przeczytać: Razem wezwała do bojkotu Cisowianki za działalność prolife prezesa spółki. Internauci zareagowali wprost odwrotnie [FOTO]

Podziel się