Szukaj

Mazurek o spotkaniu z „lwicami z Nowoczesnej”. „Przyszło 29 osób, z czego jeden pan wyszedł, bo pomyślał, że to wywiadówka” [WIDEO]

25-03-2017 15:56
Robert Mazurek, RMF FM Fot. Fakty RMF FM / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Wizyty Joanny Scheuring-Wielgus u Roberta Mazura w radiu RMF FM przeważnie nie kończą się się dobrze dla posłanki Nowoczesnej, która, ujmijmy to delikatnie, nie wypada najlepiej. Jej wypowiedzi są chętnie cytowane przez internautów, którzy śmieją się z kolejnej wpadek.

Tym razem jednak z Scheuring-Wielgus postanowił sobie zażartować Robert Mazurek.

Była pani wczoraj na takim spotkaniu, przedstawiała się pani jako „lwica Nowoczesnej”, razem z koleżankami byłyście tak przedstawione na plakacie – mówił dziennikarz w czasie czwartkowej rozmowy z Scheuring-Wielgus.

Czyli mam teraz do pani mówić „lwica Nowoczesnej”? - pytał Mazurek posłankę.

Dziennikarzowi widać bardzo przypadło do gustu to określenie, gdyż nawiązał do niego w czasie wywiadu z Leszkiem Millerem.

Koniecznie przeczytaj: Ryszard Petru przekonywał o korzyściach z przyjęcia euro. Robert Winnicki wykazał, w czyim interesie tak naprawdę działa szef Nowoczesnej [WIDEO]

Czytaj też: Mazurek zacytował Schetynie komentarze „GW”. Szef PO nie był zachwycony [WIDEO]

Teraz już nie ma „lwicy lewicy” - pozdrawiamy panią Aleksandrę Jakbowską. Natomiast teraz są lwice Nowoczesnej – rozmawiałem o tym wczoraj z Joanną Scheuring-Wielgus, bo przedwczoraj było takie spotkanie na Żoliborzu. Zapraszano mieszkańców na spotkanie z lwicami Nowoczesnej – mówił Mazurek.

Przyszło 29 osób, z czego jeden pan wyszedł, po pomyślał, że to wywiadówka – żartował dziennikarz.

Warto przeczytać: Mazurek zadaje niewygodne pytania Schetynie i przypomina popychaną przez Merkel Kopacz [WIDEO]

Podziel się