Szukaj

Horror w Zamościu: Matka zgwałciła własną córkę i próbowała ją zabić? 12-letnią dziewczynkę znaleziono w kałuży krwi. Walczy o życie

21-03-2018 17:16
Zakrwawiony nóż Fot. Maarten Van Damme / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

W niedzielę 11 marca zakrwawiona 12-letnia dziewczynka została znaleziona w jednym z mieszkań w Zamościu. Teraz okazuje się, że matka dziecka miała ją najpierw zgwałcić, a później próbować zabić. Dziewczynka nadal walczy o życie.

Przerażającego odkrycia dokonali policjanci, których zostali wezwani na miejsce zdarzenia. 12-letnia dziewczynka leżała w łazience w kałuży krwi. Miała wiele ran kłutych.

Po przewiezieniu jej do szpitala lekarze ocenili jej stan jako krytyczny. 12-latka przeszła operację w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie i została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej.

W mieszkaniu funkcjonariusze również znaleźli matkę dziecka. Wirtualna Polska podaje, że to ona miała wezwać policję. Kobieta trafiła do Szpitala Psychiatrycznego w Radecznicy, gdzie został przesłuchana przez biegłych.

Koniecznie przeczytaj: Powalił na ziemię bezbronną kobietę, potem dusił i próbował zgwałcić – częstochowska policja poszukuje mężczyzny z nagrania [wideo]

Czytaj też: To jej zeznania pogrążyły Tomasza Komendę – Matka niesłusznie skazanego mężczyzny zdradziła, kto miał motyw i chciał się zemścić na jej synu

Według ustaleń policji 35-latka najpierw miała zgwałcić swoją córką, a potem próbować ją zabić. Matce dziewczynki postawiono już zarzuty gwałtu i usiłowania zabójstwa. Kobieta nie przyznała się do tych czynów.

Sąd Rejonowy w Zamościu podjął decyzję o tymczasowym zatrzymaniu kobiety na okres trzech miesięcy. Na razie jednak 35-latka trafi do szpitala psychiatrycznego, gdzie będzie przebywać pod stałą obserwacją. Kobieta ma zostać przebadana przez psychiatrów, którzy mają ocenić jej poczytalność.

Warto przeczytać: Brutalne morderstwo 85-letniej Żydówki, która cudem przeżyła Holokaust wstrząsnęło Francją. Sprawca zadał kobiecie 11 ciosów nożem, a następnie podpalił

Podziel się