Szukaj

Powstanie Warszawskie według polskich celebrytów. Kompromitacja modela w czasie transmisji live [WIDEO]

03-08-2017 22:24
Rafał Maślak, godzina W Fot. Demaskator Szafiarek / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Okazuje się, że niektóre znane ze świata showbiznesu osoby wypowiadając się na tematy związane z polską historią, niekoniecznie wiedzą, o czym mówią. Nawet jeżeli chodzi o tak elementarną wiedzę, jak symboliczna godzina, w której rozpoczęło się Powstanie Warszawskie.

Rafał Maślak, model i były Mister Polski, należy do celebrytów, którzy chętnie dzielą się w internecie swoimi przeżyciami i na bieżąco informują fanów, o tym, co akurat robią w danej chwili.

1 sierpnia, w momencie, w którym zbliżała się w Warszawie godzina „W”, Maślak postanowił oddać hołd bohaterom Powstania Warszawskiego. Zrobił to jednak, delikatnie mówiąc, w nie najlepszym stylu.

Siedząc w aucie, z założonymi okularami przeciwsłonecznymi, model mówił poważnym tonem do swojego telefonu:

Koniecznie przeczytaj: Tygodnik należący do niemieckiego wydawcy sugeruje, że za zniszczenie Warszawy odpowiadają... Polacy [FOTO]

Czytaj też: Polacy w niesamowity sposób uczcili Godzinę „W”. Poseł PO zobaczył jednak coś zupełnie innego. Internauci byli bezlitośni [WIDEO + FOTO]

Dokładnie o godzinie 16 roku 44 rozpętało się piekło. Dobrze, że ludzie o takich rzeczach nie zapominają, że pamiętają o ludziach, którzy oddali swoje życie, ponieważ zginęło mnóstwo, cała Warszawa była rozpierniczona! Szacun.

Niestety, celebryta chyba zapomniał, że godzina „W” miała miejsce o 17.00, a nie godzinę wcześniej. Maślak, wypowiadając się w temacie, powinien to wiedzieć, nawet, jeżeli miał przestawiony zegarek.

Internauci komentujący nagranie zauważyli też, że celebryta, mimo podniosłej chwili, nie wysiadł z (zapewne klimatyzowanego) auta. Takich oporów nie miał kierowca, który wyprostowany stał obok pojazdu, w milczeniu oddając hołd powstańcom.

Model, który zorientował się, jaką wpadkę zaliczył, szybko umieścił na swoim koncie na FB „patriotyczne” zdjęcie, podkreślając, że Powstanie rozpoczęło się jednak o godzinie 17.00.

Warto przeczytać: Powstanie film o niemieckich obozach śmierci. Rozpoczęła się zbiórka pieniędzy

Podziel się