Szukaj

Masa oświadczył, że popiera... Roberta Biedronia: „Bardzo lubię Biedronia. Mam dużo znajomych, którzy są gejami i to są naprawdę świetni ludzie”

22-04-2018 11:23
Jarosław Sokołowski, Masa Fot. LatkowskiTV / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Jarosław Sokołowski udzielił wywiadu, w którym podzielił się swoimi politycznymi sympatiami. Okazało się, że Masa, któremu przedtem zdarzało się chwalić PiS, teraz oświadczył, że popiera Roberta Biedronia.

Najbardziej rozpoznawalny polski świadek korony i były członek mafii pruszkowskiej o swoim poparciu dla Biedronia opowiedział w czasie rozmowy dla „Super Expressu”. Dziennik przypomniał, że w przeprowadzonym dla nich sondażu prezydenckim obecny prezydent Słupska uzyskał trzeci wynik z 19% poparcia (wyprzedzili go tylko Andrzej Duda i Donald Tusk).

Robert Biedroń odwala świetną robotę w Słupsku i ma moje poparcie

Koniecznie przeczytaj: Odważne prognozy polityczne niemieckiej gazety. „Już niedługo Robert Biedroń może powtórzyć sukces Emmanuela Macrona”

Czytaj też: Tomasz Lis próbował zaatakować personalnie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Rykoszetem dostał... Robert Biedroń [foto]

- powiedział Masa, dodając, że lubi gejów.

Bardzo lubię Biedronia. Mam dużo znajomych, którzy są gejami i to są naprawdę świetni ludzie

- oświadczył Sokołowski.

Wcale nie patrzę na Biedronia jak na jakiegoś upośledzonego, bo jest gejem. Nabrałem szacunku do tych ludzi, bo oni są świetni, to fajne towarzystwo. Robert Biedroń pokazał, że potrafi być prezydentem Słupska, świetnie sobie radzi, ma ogromne poparcie mieszkańców swojego miast

- dodał były gangster mafii pruszkowskiej.

Przy okazji Masa krytycznie ocenił próby zaangażowania się Moniki Jaruzelskiej w politykę.

Ciężko nie patrzeć na panią Jaruzelską przez pryzmat ojca. Ja wiem, że to jest dość zaściankowe, ale ja tak ją postrzegam. Ona nie dokonała nic, nagle wystartowała z liberalnymi poglądami. To nie moja bajka

- podsumował Masa.

Warto przeczytać: Jarosław Kaczyński zdradził, czym zajmowały się zawodowo, gdyby nie był politykiem. „Zarabiałbym parę razy więcej, niż zarabiam”

Podziel się