Szukaj

Marian Kowalski o rządach Donalda Tuska: „Sk*rwysyńskie państwo, spi*rdalać do TVN-u” [WIDEO]

15-03-2017 10:36
Marian Kowalski - Idź pod prąd Fot. idzpodprad / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Były kandydat na prezydenta startujący z ramienia Ruchu Narodowego w emocjonalny i wulgarny sposób odniósł się do współpracy SKW z FSB, czyli rosyjskim kontrwywiadem cywilnym.

Umowa między obiema służbami specjalnymi została zawarta za czasów koalicji PO-PSL a to rozsierdziło Mariana całkowicie. Polityk znany jest ze swojego ostrego języka i wrogiego stosunku do Rosji, jak i Platformy Obywatelskiej.

W codziennym programie, nadawanym w studiu internetowej telewizji „Idź pod Prąd” w następujący sposób skomentował działania poprzedniej ekipy w stosunku do Rosji i wspomnianej umowy, łączącej tajne służby obu państw:

Koniecznie przeczytaj: Donald Tusk wezwany na przesłuchanie! Prokuratura chce go pytać o współpracę SKW z FSB [WIDEO]

Czytaj też: Kowalski: „Jeśli macie w dupie swojego prezydenta, to każdego z was inni będą mieć w dupie!” [WIDEO]

W ramach tej formalnej współpracy, o której premier niby nie wiedział, był katalog wspólnych zagrożeń, jednym z nich był Pakt Północnoatlantycki i Ameryka! Słuchajcie, jeżeli rosyjski wywiad miał sojusznika w Polsce w postaci kontrwywiadu do walki z Amerykanami, to żyliśmy w sku*wysyńskim państwie rządzonym przez prorosyjską juntę bandytów i morderców z Platformy Obywatelskiej!

W takiej sytuacji, były polityk Ruchu Narodowego zaapelował, by nie płacić abonamentu, bo mimo zaistnienia takich faktów jakie zostały podane do publicznej wiadomości, politycy PO nadal są zapraszani do TVP. W dalszej części swojej wypowiedzi Marian Kowalski uznał, że miejsce polityków związanych z PO jest tylko w TVN, stacji nastawionej bardzo przychylnie do opozycji:

Te bydlaki z Platformy Obywatelskiej są zapraszane do telewizji publicznej, pokazywanie ich jest kpiną z nas wszystkich. Nie płaćcie abonamentu dopóki tych zdrajców będą wpuszczać do jakiegokolwiek kanału telewizji publicznej, niech spie*dalają do TVN-u!

 

 

Warto przeczytać: Marian Kowalski w bezlitosny sposób wyśmiał Ryszarda Petru. „Zostanie z przysłowiowym fi**em w garści” [WIDEO]

Podziel się