Szukaj

Marek Jakubiak atakuje Donalda Tuska, nazywa go urzędnikiem z Brukseli [WIDEO]

10-03-2017 18:01
Marek Jakubiak, Kukiz 15 Fot. Endecja / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Wybór Donalda Tuska na kolejną kadencję wywołał wiele kontrowersji w Unii Europejskiej, ale przede wszystkim w Polsce. W polskim sejmie odbyła się nawet burzliwa debata na ten temat.

Posłowie totalnej opozycji in gremio ocenili politykę rządu Beaty Szydło negatywnie. Jednak nie wszyscy parlamentarzyści wypowiadali się wyłącznie krytycznie o działaniach polityków partii rządzącej. Jedną z takich osób jest poseł Marek Jakubiak, który w TVP jednoznacznie odniósł się do wyniku głosowania.

Polityk stwierdził bowiem, że Donald Tusk nie jest już Polakiem, ale urzędnikiem brukselskim polskiego pochodzenia. Tak mocny głos wsparcia ze strony racjonalnej grupy parlamentarzystów z klubu kierowanego przez Pawła Kukiza zostanie na pewno doceniony przez Jarosława Kaczyńskiego. Lider obozu władzy jest teraz przedmiotem ataków medialnych i każdy przyjazny gest, jest istotny z propagandowego punktu widzenia.

Koniecznie przeczytaj: Donald Tusk kompromituje się, wygłaszając podziękowanie po wygranych wyborach na szefa Rady Europejskiej [WIDEO]

Czytaj też: Senator PO: Donald Tusk jest najważniejszą osobą w historii Polski [WIDEO]

 

Warto przeczytać: Marek Jakubiak ostro krytykuje zarówno PiS, jak i PO [WIDEO]

Podziel się