Szukaj

Marek Jakubiak: „Feminizm kończy się, kiedy trzeba wnieść lodówkę na 4 piętro” [WIDEO]

20-09-2017 18:09
Marek Jakubiak Fot. Polskie Radio / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Marek Jakubiak rozmawiał na antenie Polskiego Radia ze Sławomirem Jastrzębowskim na temat wieku emerytalnego w Polsce i opinii Komisji Europejskiej w tej sprawie. Przy okazji, pojawił się temat szacunku do kobiet i feminizmu.

Od 1 października zostanie w Polsce obniżony wiek emerytalny, który teraz będzie wynosił będzie wynosił 60 lat – dla kobiet i 65 – dla mężczyzn. Oczywiście i w tej kwestii swoje zdanie wyraziła już Komisja Europejska. Pytany o to poseł ruchu Kukiz’15 Marek Jakubiak, odwołał się do słów Piotra Dudy z Solidarności: „Nasze prawo, nasz wybór. Polacy szanują polskie kobiety”.

UE sprowadza to wszystko do tego, że musimy rozmawiać na temat rzeczy oczywistych – stwierdził Jakubiak, przy okazji zauważył, że „ruchy feministyczne zaczynają kontestować szacunek mężczyzny do kobiety”.

Koniecznie przeczytaj: Jacek Żakowski chciał przekonać widzów, że nie potrzebują broni w domu. Mocna riposta posła Kukiz’15 [WIDEO]

Czytaj też: Wysoka kara dla gwałcicieli z Rimini czysto teoretyczna? Niski wiek „nieletnich” coraz bardziej podejrzany…

Ja im powtarzam, że feminizm kończy się zawsze wtedy, kiedy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro – powiedział polityk.

Ładne – powiedział Jastrzębowski.

I bardzo delikatne – zaznaczył poseł Kukiz’15.

Już socjalizm starał się budować Polkę traktorzystkę; my żyjemy w kulcie maryjności – oni tego nie rozumieją w ogóle – stwierdził Jakubiak.

Warto przeczytać: Marek Jurek na prostym przykładzie udowodnił Timmermansowi hipokryzję. Pouczył go też, jak... należy stosować procedury UE [WIDEO]

Podziel się