Szukaj

Magdalena Żuk zmarła wskutek uduszenia? Sprawę komentuje prokuratura

31-05-2017 19:35
Magdalena Żuk Fot. Magdalena Żuk / Facebook
Podziel się

Wczoraj w mediach pojawiła się informacja, że z raportu medycznego, który został sporządzony po śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie, wynika, że 27-letnia Polka zmarła wskutek uduszenia. Sprawę skomentowała dzisiaj prokuratura.

Taką informację podał portal polishexpress.co.uk, na który zaczęły się powoływać kolejne media. Według autorów tekstu Polka po upadku z okna egipskiego szpitala doznała rozległego stłuczenia płuca, przez co nie mogła oddychać, a lekarze nie byli w stanie jej już pomóc. Portal polishexpress.co.uk twierdzi, że bezpośrednią przyczyną śmierci kobiety było uduszenie, nie podaje jednak źródła tych informacji.

Koniecznie przeczytaj: Co naprawdę stało się z Magdaleną Żuk? TVP przekazuje wyniki swojego śledztwa w Egipcie [WIDEO]

Czytaj też: „Fakt” ujawnia nagranie z Rutkowskim. Tak wyjaśniał śmierć Magdaleny Żuk? [WIDEO]

W związku z tymi doniesieniami „Wirtualna Polska” poprosiła o komentarz Prokuraturę Okręgową w Jeleniej Górze, która bada okoliczności śmierci Magdaleny Żuk. Violetta Niziołek, rzecznik prokuratury, odpowiedziała, że nic nie wie o rzekomych wynikach egipskiej sekcji zwłok.

Przypomnijmy, że nadal nie ujawniono wyników przeprowadzonej w Polsce drugiej sekcji, która miała miejsce 19 maja. Śledztwo ws. tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk nadal trwa. Nadzór nad sprawą objął minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, okoliczności śmierci Polki bada także ABW.

Warto przeczytać: Polski nurek pracujący w Egipcie o sprawie Magdaleny Żuk: „Przyjeżdża szejk i robi, co chce z kobietą”

Podziel się