Szukaj

Magdalena Żuk nie była pierwsza? Karolina, która zginęła w niemal identyczny sposób znała te same osoby [WIDEO]

09-05-2017 21:36
Magdalena Żuk z chłopakiem Fot. Patriot24.TV / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W związku z zagadkową śmiercią Polki w Egipcie pojawiają się nowe niepokojących wątki. Coraz głośniej mówi się, że sprawa Magdy bardzo przypomina to, co stało się z polską modelką Karoliną Kaczorowską.

Karolina Kaczorowska zginęła w styczniu ubiegłego roku w Karpaczu. Modelka wyskoczyła z okna hotelu. Według wyników badań toksykologicznych dziewczyna miała znajdować się pod wpływem środków odurzających. Rodzice Karoliny nigdy nie uwierzyli w wersję o rzekomym samobójstwie ich córki. Mimo tego, prokuratura śledztwo umorzyła.

Na tym jednak podobieństwo się nie kończy. Zmarła modelka miała znać te same osoby, co Magda, w tym chłopaka Magdy, Markusa W., a także tajemniczego „Złotego”. Więcej na ten temat w materiale poniżej:

Koniecznie przeczytaj: Co naprawdę stało się z Magdaleną Żuk? TVP przekazuje wyniki swojego śledztwa w Egipcie [WIDEO]

Czytaj też: Polski nurek pracujący w Egipcie o sprawie Magdaleny Żuk: „Przyjeżdża szejk i robi, co chce z kobietą”

Warto podkreślić, że wersja z samobójstwem Magdaleny Żuk staje się coraz mniej wiarygodna, a udział w jej tragicznej śmierci osób trzecich coraz bardziej prawdopodobny. Więcej na ten temat pisaliśmy m.in. tutaj: Nowe trzyminutowe nagranie ze szpitala w Egipcie. Kim są mężczyźni, którzy pilnowali Magdę Żuk? [WIDEO] i tutaj: Ujawniono całe nagranie z chłopakiem Magdy. Pada zdanie, które zostało przedtem wycięte [WIDEO].

Ciekawe jest również to, że ciesząca się ogromnym zainteresowaniem grupa facebookowa dotycząca śmierci Magdy została szybko usunięta, kiedy zaczęły się na niej pojawiać pewne niewygodne informacje, skierowane przeciwko konkretnym osobom: Popularna grupa dotycząca śmierci Magdaleny Żuk została usunięta z Facebooka. Powodem niewygodne posty?

Warto przeczytać: Nagrania ze szpitala w Hurghadzie, gdzie zmarła Magdalena Żuk [WIDEO]

Podziel się