Szukaj

Ryszard Petru przeszedł sam siebie. Podczas niedawnej debaty wygłosił aż pięć filozoficznych stwierdzeń, którymi rozbawił internautów do łez [wideo+foto]

29-03-2018 16:38
Ryszard Petru na debacie emerytalnej Fot. Waldi 78 / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Były lider Nowoczesnej pomimo tego, iż wyraźnie wycofał się z polskiej sceny politycznej wciąż nie stroni od popełniania kolejnych wpadek. Tym razem podczas niedawnej debaty: „Plan Naprawy Państwa: skuteczna polityka emerytalna” znów popisał się kilkoma błyskotliwymi twierdzeniami. Te wygłoszone przez niego sentencje nie uszły uwadze internautów.

Podczas niedawnego odcinka „W tyle wizji” zaprezentowano materiał filmowy, w którym zebrano pięć złotych myśli Ryszarda Petru, które wygłosił podczas wspomnianej wcześniej debaty. W trakcie tego spotkania były lider Nowoczesnej nie tylko wypowiadał banalne kwestie, czy przejęzyczał się, ale utworzył również nowy związek frazeologiczny.

Oto lista „filozoficznych sentencji” Ryszarda Petru: 

1. W przypadku emerytur, można powiedzieć, czas liczy się inaczej.

Koniecznie przeczytaj: Ryszard Petru nie zawodzi. Podczas programu Tomasza Lisa zaprezentował własny pomysł na działalność TVP. Wymowne reakcje internautów [wideo+foto]

Czytaj też: Ryszard Petru skrytykował zakaz handlu i oświadczył, że „nikt tak jak PiS nie dał Niemcom zarobić”. Dziennikarze powiedzieli: „Sprawdzam”

2. To, że ktoś się wypowie, nie znaczy, że nie może się nie wypowiedzieć.

3. Siłą rzeczy z pustego to i Samolon nie naleje.

4. Szanowni państwo, emeryci nie zyskali na 500+.

5. Doświadczenie jest takie, literatura pokazywała i doświadczenie światowe, że ludzie po prostu nie wiedzą jak długo będą żyli. To jest nieprzewidywalne.

Poniżej nagranie:

Te „błyskotliwie” wypowiedzi byłego lidera Nowoczesnej nie uszły uwadze internautów. Poniżej prezentujemy kilka wybranych komentarzy:

Warto przeczytać: To musiało się kiedyś stać. Ryszard Petru wypowiedział się na temat memów ze swoim udziałem. Swoją oceną rozbawił internautów do łez [wideo+foto]

Podziel się