Szukaj

Lubuska policja publikuje nagranie z zatrzymania mężczyzny podejrzewanego o gwałt na 8-latce [WIDEO]

16-09-2017 16:53
Zatrzymanie 21-latka podejrzanego o gwałt na 8-latce Fot. Marcin Maludy / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Dzisiaj rano doszło do zatrzymania 21-letniego mężczyzny, który podejrzewany jest o gwałt na 8-latce. Dziewczynka została w czwartek porwana sprzed szkoły w Bierzwniku (woj. zachodniopomorskie), a następnie porzucona w Dobiegniewie (woj. lubuskie).

Lubuska policja wkroczyła do mieszkania podejrzanego, które znajduje się około kilkanaście kilometrów od miejsca, w którym znaleziono dziewczynkę. 21-latek z powiatu strzelecko–drezdeneckiego został już przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich. Mężczyźnie wkrótce mają zostać przedstawione zarzuty.

Koniecznie przeczytaj: Sąd wypuścił pedofila z więzienia. Od razu zgwałcił 5-letniego chłopca

Czytaj też: Mediator kulturowy po ataku w Rimini stwierdził, że „kobiety lubią być gwałcone”. Mocna riposta włoskiego satyryka [FOTO]

Do ujęcia 21-latka doszło w sobotę nad ranem w miejscu jego zamieszkania. W akcji brali udział antyterroryści. Mężczyzna najprawdopodobniej usłyszy zarzut zgwałcenia osoby małoletniej. To przestępstwo zagrożone karą minimum trzech lat więzienia, bez górnej granicy – poinformował Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.

Policja początkowo informowała o dokonaniu wobec dziecka przestępstwa o charakterze tzw. innej czynności seksualnej. Teraz rzecznik wyjaśnia, że po dodatkowych ustaleniach 21-latkowi zarzuca się gwałt.

 

Warto przeczytać: Pedofil został zatrzymany przez Brytyjczyków. Ze strachu przed więzieniem zaczął… błagać o litość [WIDEO]

Podziel się