Szukaj

Lubnuer wyśmiana przez dziennikarza Polsat News. „Niech się pani nie pogrąża” [WIDEO]

04-01-2017 15:25
Katarzyna Lubnauer, Nowoczesna Fot. Anna Pańczyk / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Tłumaczenia Katarzyny Lubnauer, wiceszefowej Nowoczesnej nie są już chyba wiarygodne dla nikogo. Posłanka komentując sylwestrowy wyjazd Ryszarda Petru, zmieniała wersje zdarzeń już kilkukrotnie. Jej tłumaczenia wyśmiewali już internauci, teraz nie wytrzymał dziennikarz Polsat News.

Po tym jak pojawiła się w mediach informacja o wyjeździe szefa Nowoczesnej w sylwestra z koleżanką z partii Joanną Schmidt, tłumaczyć całe zajście próbowała m.in. Katarzyna Lubnauer, która zamiast pomóc, jeszcze bardziej się pogrążała.

Wiceszefowa Nowoczesnej najpierw mówiła, że nie wie, gdzie pojechał Ryszard Petru, parę godzin później przekonywała z kolei, że jednak wie, a podróż szefa jej partii to wcześniej zaplanowany wyjazd służbowy, o którym „dawno było już wiadomo”.

Koniecznie przeczytaj: Katarzyna Lubnauer twierdzi, że ataki na Nowoczesną związane są z… wysokim poparciem dla Ryszarda Petru [WIDEO]

Czytaj też: Petru zabrał głos w sprawie głośnego zdjęcia z posłanką. Lidera Nowoczesnej próbowała też tłumaczyć Lubnauer [WIDEO]

Po powrocie do kraju Ryszard Petru z kolei nieoczekiwanie obwieścił, że jego wyjazd był prywatny, co całkowicie obaliło wcześniejszą linię obrony przyjętą przez Lubnauer.

Posłanka mimo kolejnych wpadek, nadal podejmuje próby tłumaczenia zarówno siebie, jak i Ryszarda Petru. W czasie rozmowy z dziennikarzem Polsat News, Bartoszem Kurkiem Lubnauer została bezlitośnie wyśmiana. Trzeba przyznać, że nas to nie dziwi – jej tłumaczenia to czyste kuriozum.

Po pierwsze powiedzmy, że my jesteśmy nowi w polityce i tak naprawdę mam wrażeni, że musimy znaleźć ten balans pomiędzy tym co jest nasze prywatne, a tym co jest polityczne – przekonywała Lubanuer.

Niech pani nie żartuje. Doradca Leszka Balcerowicza jest nowy w polityce? Błagam… – nie dawał się przekonać prowadzący.

(…) nie zdajemy sobie sprawy, że przestaliśmy być osobami anonimowymi – podejmowała kolejne próby posłanka Nowoczesnej.

Ryszard Petru nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest osobą publiczną od lat? Niech się pani nie pogrąża, pani poseł! – nie wytrzymał Kurek.

Warto przeczytać: Petru tłumaczy się z wyjazdu z posłanką. „Przyznam, że była to daleko idąca niezręczność” [WIDEO]

Podziel się