Szukaj

Katarzyna Lubnauer twierdzi, że ataki na Nowoczesną związane są z… wysokim poparciem dla Ryszarda Petru [WIDEO]

24-01-2017 16:55
Katarzyna Lubnauer, Nowoczesna Fot. Polskie Radio / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Katarzyna Lubnauer wywołała niemałe zdziwienie dziennikarki prowadzącej wywiad z radiowej Trójce, kiedy powiedziała, jaka według mniej jest przyczyna ataków medialnych wymierzonych w Nowoczesną i Ryszarda Petru.

Prowadząca rozmowę na antenie Trójki Polskiego Radia Beata Michniewicz pytała Katarzyna Lubnauer m.in. o powody rezygnacji Pawła Rabieja ze stanowiska rzecznika Nowoczesnej. Dziennikarka dociekała także, czy prawdą jest, że ze swojej funkcji zrezygnował również Jakub Bierzyński, doradca medialny Nowoczesnej, „ponieważ nie dawał sobie rady”.

W odpowiedzi posłanka stwierdziła, że jej partia ciągle jest atakowana, a ostatnio pojawiło się „wiele nieprawdziwych informacji, czy wręcz kłamstw” w relacjach mediów.

Koniecznie przeczytaj: Petru zabrał głos w sprawie głośnego zdjęcia z posłanką. Lidera Nowoczesnej próbowała też tłumaczyć Lubnauer [WIDEO]

Czytaj też: Dziennikarz skomentował słowa posłanki Nowoczesnej: „Za te słowa to się Pani dostanie” [WIDEO]

Zastanawiam się, skąd się bierze ostatnio ten atak medialny – rozważała posłanka, który od razu podała wyjaśnienie.

Mam wrażenie, że wynika to z faktu, że rzeczywiście bardzo dobre wyniki i bardzo wysokie zaufanie do Ryszarda Petru spowodowały takie zaatakowanie nas i to zaatakowanie nas, w sposób, który mnie zaskakuje – stwierdziła Katarzyna Lubnauer.

Cytowania wypowiedź na nagraniu poniżej:

Cóż, posłanka wydaje się nie widzieć związku między krytyką jej partii a zagranicznymi i krajowymi wyjazdami Ryszarda Petru razem z posłanką Joanną Schmidt czy z ostatnią skandaliczną wypowiedzią Pawła Rabieja na temat obozów koncentracyjnych.

Warto przeczytać: Posłanka Nowoczesnej na znak protestu wyszła ze studia TVP. Czy słusznie? [WIDEO]

Podziel się