Szukaj

Katarzyna Lubnauer ciągle czeka na telefon od Sławomira Neumanna [WIDEO]

15-03-2017 16:58
Katarzyna Lubnauer, Nowoczesna Fot. Adrian Grycuk / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Gościem Marcina Zaborskiego w „Popołudniowej rozmowie” w radiu RMF FM we wtorek 14 marca była wiceprzewodnicząca i rzeczniczka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer. Posłanka pytana była m.in. o to, jak wygląda zbieranie podpisów pod wnioskiem o odwołanie Mariusza Błaszczaka ze stanowiska szefa MSWiA.

Nie da się ukryć, że posłowie Nowoczesnej, a zwłaszcza posłanki, nie mają szczęścia do wywiadów w radiu RMF FM. Jak się okazuje nie tylko Robert Mazurek nie ma litości dla polityków, kiedy ci usiłują się wykręcić od odpowiedzi lub nie po prostu nie potrafią jej udzielić.

Tym razem Marcin Zaborski z RMF FM w czasie wywiadu z Katarzyną Lubnauer bardzo dokładnie przepytał posłanką w związku z proponowanym przez Nowoczesną wnioskiem o odwołanie ministra Błaszczaka. Szybko okazało się, że sytuacja nie wygląda wizerunkowo najlepiej dla ugrupowania Petru, które nie może dogadać się w tej sprawie z Platformą, a Lubnauer nadal... czeka na telefon od przewodniczącego klubu PO Sławomira Neumanna.

Koniecznie przeczytaj: Posłanka Nowoczesnej zalicza wpadkę na marszu KOD-u. Myślała, że hymn UE to „Oda do młodości” [WIDEO]

Czytaj też: Lubnauer dowiedziała, że się zamachowiec z Londynu był wyznawcą islamu. Jaka była jej odpowiedź? [WIDEO]

To może najpierw trzeba było jednak zapytać tych wszystkich, czy chcą go poprzeć – zapytał Marcin Zaborski.

Jeżeli mielibyśmy możliwość spotkania się na spotkaniu prezydiów klubów, które proponujemy, albo na spotkaniu klubów, to na pewno byśmy się spytali – tłumaczyła Lubnauer.

Zna pani numer telefonu pana przewodniczącego Neumanna? Dzwoniła pani? - pytał dziennikarz.

Posłanka odparła, że tak, dzwoniła, ale niestety Neumann do niej już nie oddzwania.

Zjednoczona opozycja. Nie ma co… - ironizował Zaborski.

Dziennikarz pytał też, ile głosów Nowoczesna zebrała pod swoim wnioskiem. Lubnauer nie potrafiła udzielić odpowiedzi, mimo iż, jak zauważył dziennikarz, jest rzecznikiem Nowoczesnej i wiceprzewodniczącą tej partii.

Warto przeczytać: Joanna Schmidt niechcący zdradziła rzeczywisty powód strajku ZNP [WIDEO]

Podziel się