Szukaj

Lech Wałęsa zaproponował stworzenie „ listy dziesięciu osób do rozliczenia”. Bezlitosna odpowiedź internauty [foto]

31-01-2019 14:39
Lech Wałęsa Fot. European Peoples Party / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Lech Wałęsa opublikował w mediach społecznościowych swoją „listę dziesięciu osób do rozliczenia”. Co ciekawe, polityk umieścił na niej jedynie pięć nazwisk. W związku z tym pewien internauta, postanowił pomóc byłemu prezydentowi i dokończył zestawienie.

Na liście opublikowanej przez Lecha Wałęsa na pierwszym miejscu znalazł się prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Tuż zanim uplasował się o. Tadeusz Rydzyk. Na najniższym stopniu podium znalazł się był szef MON Antoni Macierewicz.

Kolejne dwa miejsca przypadły kolejno historykowi prof. Sławomirowi Cenckiewiczowi oraz prokuratorowi generalnemu Zbigniewowi Ziobrze.

Koniecznie przeczytaj: Tego jeszcze nie było. Lech Wałęsa zaapelował, aby wszystkie europejskie państwa przyjęły... laicki dekalog [wideo+foto]

Czytaj też: Lech Wałęsa publikuje „Listę szkodników”. Jarosław Kaczyński dopiero na drugim miejscu…

W związku z tym, że lista stworzona przez Lecha Wałęsa była niepełna, internauta Idaaho Duncan postanowił dokończyć ją według własnego uznania. Na kolejnych miejscach znalazł się m.in. sam Lech Wałęsa oraz politycy związani z obecną opozycją:

Warto przeczytać: Lech Wałęsa wskazał odpowiedzialnych za utworzenie teczek „Bolka”. Przedstawioną wersją wydarzeń dosadnie skomentowali internauci [FOTO]

Podziel się