Szukaj

Wpis Tomasza Lisa na temat śmierci małego Alfiego Evansa wywołał prawdziwą burzę. Internauci są wściekli: „Człowieku, czy Ty jesteś normalny?”

28-04-2018 19:25
Tomasz Lis Fot. Tomasz Lis. / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Tomasz Lis również postanowił skomentować śmierć małego Alfiego Evansa. Dwulatek zmarł o 2:30 w nocy z piątku na sobotę. Dziennikarz „Newsweeka” w swoim poście na Twitterze skupił się na zaatakowaniu Andrzeja Dudy.

O sprawie Alfiego Evansa mówiły media na całym świecie. Po pewnym czasie prezydent Andrzej Duda zdecydował się zamieścić specjalny post, w którym wyraził nadzieję na to, że chłopca uda się ocalić:

Alfie Evans musi zostać ocalony. Jego dzielne, małe ciało po raz kolejny udowodniło, że cud życia może być silniejszy od śmierci. Możliwe, że wszystko, czego teraz potrzeba, to odrobina dobrej woli ze strony decydentów. Alfie, modlimy się za ciebie i za twój powrót do zdrowia!

Koniecznie przeczytaj: Posłanka PiS oświadczyła, że projekt „Zatrzymaj aborcję” jest... „nieludzki”. Odpowiedziała jej autorka inicjatywy pro-life

Czytaj też: Prezydent Andrzej Duda zabrał głos ws. 2-letniego Alfiego Evansa: „Być może potrzeba jedynie nieco dobrej woli po stronie decydentów”

napisał kilka dni temu prezydent.

Tomasz Lis informując o śmierci Alfiego, postanowił dopiec prezydentowi:

Biedny Alfi nie żyje. Lekarze mieli rację. Pan Duda znowu się wygłupił. Szkoda tylko, że z taką pasją jak Alfiego nie bronił TK i sądów, ale to wymagałoby odwagi a nie Twittera

napisał dziennikarz.

Zachowanie Lisa rozwścieczyło internautów, którzy uznali zachowanie naczelnego „Newsweeka” za oburzające.

Warto przeczytać: Nie żyje Alfie Evans. Ojciec chłopca zostawił poruszającą wiadomość dla wszystkich, którzy wspierali chłopca do samego końca

Podziel się