Szukaj

Filozoficzno-artystyczny wpis Lech Wałęsy: „Zawsze jest jakaś tajemnica” [foto]

14-02-2019 22:18
Lech Wałęsa Fot. European Peoples Party / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Znany z dużej aktywności w mediach społecznościowych były prezydent Lech Wałęsa opublikował zagadkowy wpis, w którym zamieścił kilka fotografii z tajemniczego przedsięwzięcia. Jak się jednak można domyślać, polityk zdecydował się na wykonanie odlewu dłoni.

Lech Wałęsa w swoim tweecie nie ujawnił, w jakiej inicjatywie bierze udział. Wspomniał jedynie, że „zawsze jest jakaś tajemnica”.

Jak jednak można było wywnioskować z opublikowanych przez niego fotografii, zdecydował się na wykonanie odlewu dłoni. Nieco później te przypuszczenia się potwierdziły. Polityk zamieścił bowiem kolejne zdjęcie ukazujące już efekt końcowy. Powstałe dzieło ma z pewnością wymiar symboliczny, gdyż dwa palce tworzą literę „V” oznaczającą znak zwycięstwa:

Koniecznie przeczytaj: Lech Wałęsa zaproponował stworzenie „ listy dziesięciu osób do rozliczenia”. Bezlitosna odpowiedź internauty [foto]

Czytaj też: Lech Wałęsa dostał koszulkę FC Barcelony z napisem „Konstytucja”. Bezlitosne komentarze internautów [foto]

Zdjęcia byłego prezydenta dosadnie skomentowali internauci:

Warto przeczytać: Lech Wałęsa udostępnił skandaliczną grafikę obrażającą Karola Wojtyłę. Jego wyjaśnienia rozbawiły internautów [foto]

Podziel się