Szukaj

Biuro detektywistyczne „Lampart” broni swoich ustaleń w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek i publikuje kolejne nagranie [WIDEO]

14-11-2017 21:28
Zaginięcie Iwony Wieczorek Fot. Lampart Group S.A. / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Zaginięcie Iwony Wieczorek to jedno z najbardziej tajemniczych zdarzeń, z którym muszą się mierzyć policyjni śledczy. Ostatnio znów stało się o nim głośno za przyczyną detektywów z agencji „Lampart”, którzy opublikowali nagranie z własnymi ustaleniami w tej sprawie. Zostały one jednak podważone przez prowadzącą śledztwo prokuraturę.

Na podstawie analizy zebranego materiałów detektywi ustalili, iż dziewczyna została zaatakowana przez trzech pracowników firmy komunalnej, którzy następnie mieli ją zabić, a jej zwłoki zapakować w worek na śmieci i wyrzucić do jednego z kanałów burzowych.

Ich ustalenia zostały podważone przez prokuraturę, dlatego też detektywi postanowili opublikować kolejne nagranie potwierdzające słuszność ich założeń. Na materiale filmowym pokazują, jak wyglądała początkowa faza filtrowania kadru z monitoringu. To właśnie dzięki temu zabiegowi, według śledczych, udało się rozpoznać twarz kobiety na nagraniu.

Koniecznie przeczytaj: Przełom w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek? Detektywi publikują sensacyjne nagranie. Jest reakcja prokuratury [WIDEO]

Czytaj też: Prokuratura Krajowa odpowiada na przecieki medialne i podaje przyczynę śmierci Magdaleny Żuk. To już koniec śledztwa?

Publikując materiały filmowe z własnymi ustaleniami, detektywi z agencji ,,Lampart” stwierdzili również, że tak naprawdę tę sprawę można było rozwiązać już w ciągu kilku tygodni od momentu zaginięcia. Potrzeba było do tego rzetelnej pracy operacyjnej oraz dokładnej analizy materiałów dowodowych.

Poniżej nagranie opublikowane przez agencję „Lamapart”:

Warto przeczytać: Sensacyjne doniesienia „Faktu” ws. śmierci Magdaleny Żuk. Prokuratura bierze pod uwagę już tylko jedną wersję zdarzeń?

Podziel się