Szukaj

Kuriozalny komentarz Ryszarda Petru na temat bezrobocia i posłanek Nowoczesnej [WIDEO]

07-06-2017 23:11
Ryszard Petru - Trzech Króli Fot. Agata / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Lider Nowoczesnej w zaskakujący sposób podsumował najnowsze dane na temat bezrobocia w Polsce. Według Ryszarda Petru… jego niski poziom oznacza wzrost szarej strefy.

Im lepsze wyniki polskiej gospodarki, im lepsze prognozy światowych instytucji – tym większy problem dla opozycji.

Ostatnio przedstawicieli sejmowej mniejszości zaskoczyły najnowsze dane na temat stopy bezrobocia w Polsce.  Według Głównego Urzędu Statystycznego, jest ono najniższe od 26 lat, czyli praktycznie od momentu tzw. transformacji ustrojowej. Poziom 7,5 procent to już kolejne w ostatnich miesiącach „pobicie rekordu” w tej dziedzinie.

Koniecznie przeczytaj: Ryszard Petru „odkrył” wielki spisek. „Być może to jest tajny kod, którego oni używają” [WIDEO]

Czytaj też: Kuriozalne słowa posłanki Nowoczesnej w czasie debaty ws. dostępu do tabletek „po” [WIDEO]

Co cieszy przeciętnego Kowalskiego, tzw. totalnej opozycji najwyraźniej spędza sen z powiek. Im lepsze wyniki ekonomiczne pod rządami Prawa i Sprawiedliwości, tym bardziej oponenci PiS muszą się nagimnastykować, by zdyskredytować niezaprzeczalny sukces.

Na szczęście, w pierwszym szeregu przeciwników obecnej władzy dziarsko kroczy Ryszard Petru. Na antenie Polsat News lider Nowoczesnej studził entuzjazm Polaków, mówiąc, że spadek bezrobocia oznacza… wzrost szarej strefy.

Petru nie byłby sobą, gdyby przy okazji wystąpienia na wizji ograniczył się do jednej kuriozalnej wypowiedzi. Kiedy rozmowa zahaczyła o aktywność damskiej części Nowoczesnej, lider partii skwitował swoje koleżanki krótkim: „…nasze posłanki znane są z tego, że są”.

Warto przeczytać: Kolejna absurdalna wypowiedź Ryszarda Petru. „Minister Błaszczykowski” [WIDEO]

Podziel się