Szukaj

Kukiz nie wytrzymał: „Chcesz pogadać? Chodź tu!” [WIDEO]

02-12-2016 13:35
Paweł Kukiz w Sejmie - 02.12.2016 Fot. Janusz Jaskółka / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Polityczna debata w Sejmie często przeradza się w ostrą dyskusję, a niejednokrotnie w przekrzykiwanie się nawzajem. Na szczęście w polskim parlamencie zazwyczaj nie dochodzi do rękoczynów, ale zdarzają się sytuacje na pograniczu bójki.

Poseł Paweł Kukiz, który przemawiał dzisiaj w Sejmie, odniósł się do kwestii sposobu wybierania sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Polityk krytykował Platformę Obywatelską i Nowoczesną za to, że obydwie partie w tej sprawie nie chcą stosować się do wytycznych Komisji Weneckiej.

Mam pytanie do przewodniczącego Schetyny i przewodniczącego Petru - dlaczego Platforma i Nowoczesna nie chcą zastosować się do zaleceń Komisji Weneckiej w sprawie sposobu wybierania sędziów Trybunału Konstytucyjnego? Otóż Komisja Wenecka zaleciła, aby… - mówił Kukiz, który jednak po chwili przerwał, widząc reakcję słuchających go polityków.

Koniecznie przeczytaj: Paweł Kukiz nie idzie na bal! Został w domu, żeby ponabijać się z KODziarzy. I genialnie mu to wyszło! [WIDEO]

Czytaj też: Niejasne okoliczności śmierci działacza Kukiz’15. „Był mocno skonfliktowany z lokalną policją”. „Nie wierzymy w samobójstwo”

Chcesz pogadać? Chodź tu! - powiedział Kukiz, wytrącony z równowagi zachowaniem jednego z posłów, który ze swojego miejsca przeszkadzał mu w wystąpieniu.

Warto przeczytać: Jakubiak ostro o zachowaniu opozycji w Sejmie [WIDEO]

Podziel się