Szukaj

Kukiz miażdży Petru: „Jak Ty Ryszardzie liczysz?”. Dostało się także Lisowi [FOTO]

25-07-2017 21:28
Paweł Kukiz Fot. Adrian Grycuk / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Wygląda na to, że dzisiaj Paweł Kukiz miał pracowity dzień na Facebooku. Muzyk wystosował mocne odpowiedzi do lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru, którego wyśmiał za prosty błąd matematyczny, a także do dziennikarza Tomasza Lisa, któremu zarzucił zmanipulowanie jego wypowiedzi.

Szef Nowoczesnej po decyzji prezydenta, który zapowiedział podwójne weto ws. reformy sądownictwa, zasugerował, że sprzeciw głowy państwa zostanie odrzucony w Sejmie przez koalicję PiS i Kukiz’15.

Lider tej drugiej partii wyśmiał Petru, uświadamiając mu, że ma problemy nawet z prostą matematyką.

Wybacz Ryszardzie ale nie ogarniam...

Umawiać się z kimś a następnie wetować umowę??? :-)

Po pierwsze, żeby tak zrobić to trzeba być Tobą (np. namawiać na kredyt we frankach a samemu przewalutować) a Ty jesteś niedościgniony!!!

Koniecznie przeczytaj: Paweł Kukiz o korytarzach humanitarnych: „Priorytetem powinna być pomoc dla potrzebujących Polaków” [WIDEO]

Czytaj też: Poseł Kukiz`15 dosadnie o Ryszardzie Petru i politykach Nowoczesnej. Określił ich zachowanie jednym słowem [WIDEO]

Po drugie (i znów analogie do franków się nasuwają) - jak Ty, Ryszardzie, liczysz??? :-) Kukiz'15 to 32 posłów, PiS ma 234 czyli w sumie (Kukiz'15 + PiS) wychodzi 266. Kwalifikowana większość to 276.

Ech, Ryszardzie....A ja na Ciebie głosowałem… - napisał Kukiz na Facebooku.

Z kolei zachowanie Tomasza Lisa wyraźnie oburzyło Pawła Kukiza, który pokazał, jak dziennikarz zmanipulował jego słowa, wyrywając je z kontekstu.

Lis- czołowy manipulator i propagandysta tuskowego dworu- po raz kolejny przeinaczył moją wypowiedź. Tym razem jeden z moich postów (z 16 lipca) skierowany do WŁADZ PLATFORMY nakręcającej protesty, nadredaktor Lis uznał za pretensje skierowane do... wszystkich Obywateli uczestniczących w manifestacjach :-)

Panie Lis... napisałem w poście z 16.07. że NIE MA w Polsce ustawy o referendach obligatoryjnych dla władz!

Że PO miało dwie kadencje aby taką ustawę napisać i gdyby tak uczyniła to zajełaby się dziś ZBIERANIEM PODPISÓW pod referedum a nie DARCIEM JAPY na ulicy a spór rozgrywałby się przy urnach referendalnych w normalny, cywilizowany sposób.

Że np. We Włoszech istnieje instytucja "referendum odwołującego", w którym Naród może zawetować parlamentarną ustawę i ustawa traci moc.

W Polsce niestety możesz jedynie "drzeć japę" bo Obywatele nie mają ŻADNEGO PRAWNEGO instrumentu nacisku na władzę podczas trwania kadencji.

Wielokrotnie parę lat temu mówiłem Platformiarzom, żeby taka ustawa referendalna w Polsce powstała. Zapytaj Pan Schetyny czy Grasia- moich byłych a dziś Pana kolegów.

Niestety nie posłuchali i skutkiem tego zostało PLATFORMIARZOM darcie japy a Panu kłamstwa i deziformacyjna propagada – wyjaśnił lider Kukiz’15, który dodatkowo zamieścił screeny swoich wypowiedzi oraz tweeta Lisa.

Warto przeczytać: Tomasz Lis po zobaczeniu oprawy Legii dosłownie zalał sieć wpisami. Reakcja Niemców jest także wymowna [FOTO]

Podziel się