Szukaj

Fenomenalne wystąpienie Pawła Kukiza. Te słowa to najlepsza odpowiedź na kłamstwa izraelskich polityków oczerniających Polaków [WIDEO]

30-01-2018 10:30
Paweł Kukiz na temat Holocaustu Fot. Paweł Kukiz / Facebook
Podziel się

Nowelizacja ustawy o IPN-ie wprowadzająca m.in. możliwość karania osób posługujących się sformułowaniem „polskie obozy śmierci” spotkała się z dużym sprzeciwem ze strony izraelskich polityków. Co oburzające, w swoich niezwykle krytycznych wypowiedziach ośmielali się nawet stwierdzać, że Polacy są osobami współodpowiedzialnymi za Holocaust. Na te słowa stanowczo zareagował Paweł Kukiz, który w bardzo emocjonalnej wypowiedzi przypomniał o tym, kto naprawdę zabijał Żydów w obozie w Auschwitz.

Lider ugrupowania „Kukiz 15” w trakcie porannej dyskusji prowadzonej na antenie TVN24 stanowczo stwierdził, że sformułowanie „polskie obozy śmierci” jest po prostu kłamliwym zwrotem, który bardzo krzywdzi Polaków:

Nie ma zgody na to, by miejsce kaźni mojego dziadka zamordowanego przez Niemców, nazywać polskim obozem koncentracyjnym. Obciążanie Polaków za tak potworną zbrodnię jaką był Holocaust, to jest etyczny Holocaust na Polakach.

Koniecznie przeczytaj: Dlaczego Żydzi są święcie przekonani, że w czasie II wojny światowej ich rodziny mordowali Polacy? Wyjaśnienie jest bardziej prozaiczne niż się powszechnie wydaje

Czytaj też: „Ilu żydowskich sąsiadów wymordowali Pani polscy dziadkowie?” Paweł Kukiz miażdży „argumentację” lewicowej dziennikarki [FOTO]

W trakcie swojej wypowiedzi Paweł Kukiz zaznaczył, że w okresie komunizmu wielu Żydów było czynnie zaangażowanych w ówczesny aparat terroru. Na potwierdzenie swoich słów podał przykład Samuela Morela, komunisty żydowskiego pochodzenia, który tuż po zakończeniu II wojny światowej wymordował kilka tysięcy osób więzionych w komunistycznych obozach koncentracyjnych utworzonych w Świętochłowicach i Jaworznie. Przypomniał również, że ten zbrodniarz uniknął jakiejkolwiek odpowiedzialności karnej, ponieważ Izrael nie zgodził się na jego wydanie polskiemu wymiarowi sprawiedliwości.

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Szef niemieckiego MSZ broni Polski: „Nie ma najmniejszej wątpliwości, kto był odpowiedzialny za obozy koncentracyjne”

Podziel się