Szukaj

To jednak nie hakerzy… Paweł Kukiz przyznał się do winy. To on był autorem szokujących wpisów na Twitterze [foto]

28-10-2018 23:20
Paweł Kukiz Fot. Piotr Drabik/Paweł Kukiz / flickr.com/Twitter/FB / CC BY 2.0
Podziel się

Paweł Kukiz w oświadczeniu zamieszczonym w niedzielę na Facebooku przyznał, że to on był autorem serii wpisów na Twitterze, które wywołały polityczną burzę. „Wczoraj przypomniałem sobie, że to jednak piątkowa noc przejęła mnie i moje konto” - napisał muzyk i lider ruchu Kukiz’15.

Wszystko zaczęło się od odejścia z Kukiz’15 posła Jakuba Kuleszy, który zasilił szeregi partii Wolność. Przejście skomentował m.in. Marek Jakubiak, który życzył politykowi wszystkiego najlepszego. Wyprowadziło to z równowagi Pawła Kukiza. „Marek! Idź za nimi, skoro im dobrze życzysz! Masz browary i układy w wojsku” - odpisał Jakubiakowi.

To jednak nie wszystko. Kukiz w niezwykle kontrowersyjnych słowach odpowiedział także Jackowi Wilkowi, który jakiś czas temu również opuścił go dla partii Wolność.

Koniecznie przeczytaj: Marek Jakubiak odchodzi z Kukiz’15! Poseł wyjaśnia swoją decyzję i stawia zarzuty. Jest też komentarz Pawła Kukiza

Czytaj też: Paweł Domagała dosadnie o komentarzach politycznych Macieja Stuhra. „To rodzaj patologii w myśleniu o rzeczywistości”

I taki bacik po pupci.... :-) Widze to ! Wilk w ekstazie ( w ponczochach) , łajany przez Jakubiaka w kadzi a obok masturbujacy się Korwin przy odbycie Koernela :-) Kto b edzie najładniejszy - dostaje wodociągi w Radomiu ;-)

- pisał Kukiz.

Muzyk próbował wybrnąć z tej kłopotliwej sytuacji wizerunkowej, w jakiej się znalazł i tłumaczył, że „stracił kontrolę nad swoim kontem”. Zapowiedział także usunięcie twitterowego konta.

Ostatecznie Kukiz przyznał, że jednak to on był autorem wpisów. We wpisie na Facebooku wyjaśnił, że „przejęła go piątkowa noc”.

W Niedzielę nigdy co prawda o polityce nie piszę ale dziś muszę zrobić wyjątek. Wczoraj przypomniałem sobie, że to jednak piątkowa noc przejęła i mnie i moje konto na tweeterze … Kogo nigdy w życiu taki "piątek" nie przejął - niech pierwszy rzuci kamieniem!

Muzyk tłumaczył także swoje zachowanie zmęczeniem kampanią samorządową i kłopotami w klubie.

Na usprawiedliwienie mogę dodać jedynie, że odreagowanie po ciężkiej kampanii, odejście posła Kuleszy i knucia wewnątrz Klubu trochę mnie przerosły. Nie jestem cynikiem, by to wszystko po prostu po mnie spłynęło, więc sam popłynąłem…

Kukiz przeprosił i obiecał poprawę.

Oczywiście bardzo przepraszam za wulgaryzmy. To nie powinno mieć miejsca. Czasem jeszcze niestety scena polityczna myli mi sie z rockową :-( :-)

Obiecuję solennie, że się poprawię. Dobrej Niedzieli.

Warto przeczytać: TOK FM zorganizowało debatę, ale nie zaprosiło Mariana Kowalskiego. Oto, jak zareagował poseł Kukiz’15 [wideo]

Podziel się