Szukaj

Kukiz ostro o Musze: zostawiła własne dzieci i idzie na Manifę, by...

02-10-2016 12:30
Joanna Mucha, PO, lipiec 2015 Fot. Adrian Grycuk / wikipedia.org / CC BY-SA 3.0 PL
Podziel się

Anna Mucha ostatnio nie ma szczęścia. Najpierw zakrzyczaną ją podczas wystąpienia na wczorajszej manifestacji osób popierających wolny dostęp do aborcji, teraz jej postawa została ostro (i bardzo celnie) podsumowana przez Pawła Kukiza. Lider ruchu Kukiz’15 poświęcił posłance PO cały wpis na swoim Facebooku.

Byłem dziś w okolicach manifestacji za bezwarunkową możliwością aborcji. Pod hasłem "Moja vagina-moja broszka" występowała również pani, o której w załączonym linku (http://m.se.pl/wiadomosci/polska/joanna-mucha-rozwiodla-sie-synowie-poslanki-po-zostana-z-tata_209496.html)…

Doprecyzuje dla niekumatych, którzy "nie widzą związku"... Otóż matka, która zostawia własne dzieci i idzie na Manifę by domagać się jeszcze na dodatek bezproblemowej, w zależności od jej "widzimisię", możliwości zarzynania trzymiesięcznej żywej istoty to ... Trudno mi znaleźć określenie…

Koniecznie przeczytaj: Cejrowski skrytykował na Facebooku „czarny protest”. Odzew internautów rekordowy!

Czytaj też: „Czarny protest” pod domem Jarosława Kaczyńskiego

Cały wpis Pawła Kukiza na Facebooku możecie zobaczyć tutaj:

Niektórzy internauci oczywiście skrytykowali mocne słowa Pawła Kukiza, który w odpowiedzi napisał, że opowiada się za obowiązującym obecnie kompromisem w sprawie aborcji, dodał też:

Odrzuciłem oba projekty, a co do Muchy to jej tam obecność określa Manifę. To nie jest obrona kobiecości a egoizmu. Vagina ponad własne dzieci – podsumował Kukiz.

W kolejnym wpisie na Facebooku muzyk dodał jeszcze:

I jeszcze jedno tylko a propos dzisiejszego #czarnyprotest … Powtarzam - nie jestem zwolennikiem całkowitego zakazu aborcji. Uważam, że powinna pozostać obecnie obowiązująca ustawa a jedyne, co wymagałoby modyfikacji to rozszerzenie zakazu aborcji na dzieci z syndromem Downa.

Zaznaczył też, że według niego aborcja to wygodny temat zastępczy, dzięki któremu można przykryć inne ważne dla państwa sprawy:

I już kończę. I ubolewam że sam dałem się wkręcić w temat, który ma za zadanie przykryć CETA, afery reprywatyzacyjne, nepotyzm w spółkach skarbu państwa, etc… I tak od lat. Jak jakieś afery (hazardowe czy misiewiczowe) to wali sie aborcją, zwiazkami partnerskimi i in vitro…. Amen.

Warto przeczytać: „Czarny protest” pod logiem… Solidarności. Tomasz Lis zachwycony

Podziel się