Szukaj

Paweł Kukiz zaprezentował swoją piosenkę o Lechu Wałęsie. Jego utwór podbija sieć [audio]

12-03-2019 16:51
Paweł Kukiz Fot. Telewizja wPolsce / You Tube / YouTube
Podziel się

W poniedziałek Paweł Kukiz zaprezentował w mediach społecznościowych piosenkę o Lechu Wałęsie. Przy okazji muzyk zachęcił internautów do tworzenia kreatywnych wideoklipów, które później wezmą udział w konkursie.

W swoim poście Paweł Kukiz wyjaśnił, że opublikował ten utwór w ramach „podziękowania” Lechowi Wałęsie za to, że ten udostępnił zdjęcie jego domu w mediach społecznościowych: 

W ramach podziękowań bardzo proszę Pana Prezydenta, aby przyjął skromny dar od wiejskiego grajka w postaci kilku nut skleconych pod strzechą.Pieśń miała się znaleźć na wydanej dwa miesiące temu przez Universal płycie (mojej i zespołu Perverados) ale niestety się nie znalazła, bo Universal jej - nie wiedzieć czemu- nie chciał.

Koniecznie przeczytaj: Brak słów. Haniebny wpis Lecha Wałęsy. Obraził Jana Olszewskiego w dniu jego pogrzebu

Czytaj też: Internauci nie wierzą. Lech Wałęsa udostępnił nagranie, na którym broni go… Jerzy Urban [wideo]

Następnie polityk poinformował internautów, że mogą bez żadnych konsekwencji przetwarzać piosenkę, co więcej zachęcił ich do tworzenia teledysków:

Nie oczekuję żadnych honorariów. Klipy (jeśli powstaną) będę prezentował na moim Facebooku a jeśli będzie ich większa ilość - poproszę Internautów o rozstrzygnięcie, który z nich jest najlepszy.

Utwór chętnie komentują internauci:

Warto przeczytać: Paweł Adamowicz zlecił przygotowanie specjalnego dokumentu. Wszystko z powodu obaw przed aresztowaniem

Podziel się